jít naiDNES.cz

Vtipná Anička Polívková: Mám stejný odpor k alkoholu jako můj táta

Setkání s herečkou Aničkou Polívkovou (40) bylo velmi veselé. Jak si ji pamatujete z filmu Účastníci zájezdu, tak stejně vtipně sarkastická je i v reálu. Až na to, že nemá kila navíc. Ta musela kvůli roli přibrat, takže taková česká Bridget Jones. Co všechno na sebe dcera Bolka Polívky (69) ještě prozradila?

S usměvavou herečkou Aničkou Polívkovou se Expres setkal na představení nové české kosmetiky z konopí, jíž se stala tváří. Byť měla velmi málo času a hned po prezentaci spěchala pryč, chvilku si na nás udělala.

Předvedla, že je opravdu příjemně a vtipně sarkastická, když přišlo na otázku, jestli někdy zkusila marihuanu, když už propaguje kosmetiku z konopí.

„Nikdy jsem ji nezkusila, ani by mě to nenapadlo. Já se totiž držím také i od cigaret a alkoholu co nejdál. Jsem abstinent, nepiju, stejně jako můj táta, máme k tomu odpor. Vlastně jsem chodila do klášterní školy,“ řekla s humorem sobě vlastním Anička, která si udělala sama ze sebe legraci.

Její táta Bolek Polívka je vyhlášený pařmen, jenž mejdany rád opouští až poslední. Občas se to stalo i Aničce, ale ta se tomu jen směje. Ruku na srdce, komu z nás se to nikdy nestalo. Neřesti jsou přece od toho, aby se pokoušely.

I když občas ujede, je spíš vyznavačkou zdravé životosprávy. Moc dobře si uvědomuje, že nikdo nemládneme, a kvůli své „schránce“ se chce udržovat fit. I co se pleti týče.

Zavzpomínala i na natáčení filmového trháku Účastníci zájezdu.

Zavzpomínala i na natáčení filmového trháku Účastníci zájezdu.

„Mám velmi citlivou pokožku, nemůžu si dovolit zkoušet různé kosmetiky, jak se mi zachce. Základ je, že se večer odličuji a každý den o sebe pečuji. Také chodím na kosmetiku, tu si dokážu užít. A teď se těším na tu konopnou kosmetiku Canneff, já na zázračné účinky konopí věřím,“ dodala Anička.

Ta překvapila tím, že není jako kolegové a nemá žádné sociální sítě. Nenajdete ji ani na Facebooku, ani na Instagramu. 

„Nejsem toho vyznavač. Mám ráda své soukromí a nechápu, proč bych se o něj měla s někým dělit,“ uzavřela vyprávění „účastnice zájezdu“. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:11 neděle 29. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  134
 • Haha
  33
 • Trapas
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  16
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat