Alkoholové řádění Anny Polívkové: Za to by se nestyděl ani její táta Bolek

Anička si Lvy užila více než dost. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Taková slušňačka to bývala. Až si mnozí říkali, že to přece nemůže být dcera Bolka Polívky, když skoro nepije. Ale teď herečka Anička Polívková pořádně vystrčila růžky a předvedla ukázkovou alkoholovou jízdu, za kterou by se její táta rozhodně nestyděl. Co všechno po udílení cen Český lev vyváděla?

Do Rudolfina přišla pohledná herečka Anna Polívková s maminkou a sestrou. Byla za dámu, která zvolila konzervativní oblečení, a vypadalo to trošku, jako by byla za jeptišku.

Ale po vyhlašování ukázala odvrácenou tvář. I ona, ta slušňačka, která nikdy neměla žádný skandál, vzala skleničku a už se jí nepustila.

Také to pak tak vypadalo. Sotva sešla hodně riskantní schody před Rudolfinem, kde lidé padali jako hrušky. Anička to kupodivu ustála, zato byla hodně rozjařená.

Jednu dobu držela v ruce skleničku s červeným vínem, objímala se srdceryvně s kamarádkou, pak se jí maminka snažila domlouvat, ale na to nedbala a tancovala s kolegou.

Anička popila a pak odjela pryč.

Anička se snažila vzpomenout na doby StarDance a pokoušela se tančit.

Jenže její vrávoravé pohyby tanec moc nepřipomínaly, spíše měla co dělat, aby se udržela na nohou. Kamarádi ji pro jistotu podpírali a maminka se Aničce snažila vnutit lahev s vodou.

Jako by z oka vypadla tatínkovi, který na Lvech zažil už také dost alkoholových eskapád. Ten letos chyběl, zato dcerunka ho opravdu poctivě zastoupila.

Pomáhal jí oblékat.

Neznámý mladík odvezl opilou herečku pryč.

Nakonec si zavolala neznámého mladíka, který pro ni kolem páté ráno přijel, aby jí pomohl se zavazadly a odvezl ji do bezpečí. Jenže domů to nebylo, směr Letná se nekonal.

Neznámý muž auto, ve kterém dřív jezdil Aniččin partner Michal Kurtiš, otočil směr náměstí Míru. Tam odemkl dům a zavedl Aničku dovnitř.

Co to bylo za mladíka, ví jen sama Anička. Snad se ale ráno neprobudila s pořádným bolehlavem a myšlenkou, co to vlastně v noci vyváděla? V jejím podroušeném stavu by se nebylo čemu divit.

Anička šla dovnitř za ním.

Anička šla dovnitř za ním.

Ale na druhou stranu, kdo z nás se někdy neopil. Jen herečka na to očividně nebyla zvyklá a třeba si ráno říkala, že už nikdy nebude pít. 

Fotogalerie

Komentáře