jít naiDNES.cz

Zdraví si (ne)koupíš: Léčba Kadeřávkové vyšla na půl mega a tím to nekončí!

Když jde o zdraví, jde všechno stranou! Svoje o tom ví i staronová posila seriálu Ulice Anna Kadeřávková (21). Zdlouhavá a finančně náročná léčba lymské boreliózy jí odčerpává nejen sílu a chuť do života, ale i statisíce korun. Po rozchodu s hudebníkem Danielem Bartákem její největší oporou zůstává rodina, teď i ta seriálová.

„Myslím, že se už brzy přiblížíme hranici půl milionu. Ale cítím se líp a to je pro mě nejdůležitější. Už jen čekám, jak dopadnou krevní testy,“ řekla k nákladné léčbě u našich západních sousedů herečka, která ke koktejlu antibiotik na klinice v Německu přidala i alternativní léčbu v Česku. 

„Pořád jsem pod záštitou německé kliniky, ale už neberu antibiotika a jsem na přírodních věcech a zároveň si jedu po své cestě a sázím na léčitele, které našla rodina. Není v tom žádná chemie, té jsem měla dost. Každý týden teď chodím na čínskou medicínu, regresní terapie a potom ještě na reflexní terapie nohou,“ svěřila deníku Aha! Anna.

„Pevně věřím, že to bude zase dobrý, pomalu, ale jistě se uzdravuju,“ dodala hvězda Ulice, která si před pár dny udělala polopracovní výlet na Island.

„Byl to totiž trochu takový punkový výlet, velký stres, aby se všechno stihlo, ale zároveň boží zážitek. Točili jsme videoklip pro jednu nejbožejší kapelu,“ rozzářila se Kadeřávková, která zimní oblečení docenila i na natáčení Ulice, kde se s kolegy vyfotila v apartních péřovkách. 

A dělá dobře! Jít vstříc nachlazení nebo dokonce chřipce, to by byl v jejím případě velký risk.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:43 úterý 19. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Super
  6
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  3
Komentáře

Mohlo by vás zajímat