Nemoc ji ničí čím dál tím víc! Hvězda Ulice Kadeřávková přiznává: Nejsem OK

Annu Kadeřávkovou (21) známe z nekonečného seriálu Ulice jako velmi pohlednou a usměvavou Rozinu, která zaujme muže všech věkových skupin. V reálném životě ale mladou herečku už delší dobu ničí zákeřná choroba, kvůli které tato mladá kráska vypadá den ode dne hůř a hůř. Jeden z jejích posledních snímků to bohužel dokazuje.

Kadeřávková už nějaký ten měsíc bojuje s lymskou boreliózou. Tato zákeřná nemoc mladou televizní hvězdu doslova ničí. A to jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Důkazem budiž jeden z posledních snímků, který Kadeřávková sdílela na svém Instagramu, kde pravidelně informuje své fanoušky o utrpení spojeném s boreliózou.

Na zmíněné fotografii Kadeřávková vypadá snad nejhůře za celou dobu, co ji infekční nemoc trápí. Je pobledlá, má pytle pod očima a působí, jako by za celou noc nezamhouřila oko. 

Ona přitom ale hlásí, že takto vypadá po devíti hodinách spánku!

Anna Kadeřávková trpí vážnou nemocí.

Anna Kadeřávková trpí vážnou nemocí.

Sama Kadeřávková uznává, že v současné době v pořádku ani zdaleka není.

„Vždycky je to chvíli dobrý, ale pak se zas tělo zblázní (což mu nezazlívám, protože si za nálož toho všeho můžu sama) a já se ráno po devíti hodinách spánku probudím TAKHLE a vím, že je zle, protože se tím spánkem cítím tak zmožená, že bych to nejradši zaspala,“ popisuje Kadeřávková.

„Teď mám náročný období, což se snažím si užít, protože hodně točím. Ale i tak mi to dává zabrat, protože můj zdravotní stav prostě není OK,“ dodává.

Víru ale Kadeřávková neztrácí. Největší sílu jí v těžkém období dává její rodina a také kolegové. Nejspíše i kvůli nim se nedávno vrátila do seriálu Ulice, který ji proslavil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 26. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Tvl
  30
 • Super
  16
 • Cože
  16
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat