Nejsi nemocná, jen si zvedáš popularitu! Kadeřávková z Ulice pod palbou kritiky

Anna Kadeřávková podle některých fanoušků boj se zákeřnou nemocí jen předstírá. | foto: Instagram

Vymyslela si snad zákeřnou nemoc, aby vzbudila zájem veřejnosti? Mladá a krásná herečka Anna Kadeřávková (21), kterou znáte z nekonečného seriálu Ulice, čelí útoku! Někteří fanoušci jí přestávají věřit, že její boj s boreliózou je tak vážný, jak zpočátku prezentovala.

Loni Anna Kadeřávková překvapila své fanoušky tím, že trpí lymskou boreliózou. Se zákeřnou nemocí se rozhodla bojovat po svém. 

Začala lidem na sociálních sítích ukazovat, jak se nemoc projevuje a jak se s ní žije. Pravidelně přidávala fotky z nemocnice a nebála se ani fanouškům na rovinu sdělit, na kolik peněz ji vyšla léčba. 

Pro mnoho lidí s podobným osudem byla velkou motivací. I ona sama dokumentování boje s boreliózou prezentovala jako jakousi osvětu a pomoc ostatním. To se ale radikálně změnilo. 

Poslední dobou herečka na svém Instagramu sdílí jen samé vysmáté fotky z večírků a z dovolených nebo podivné vzkazy svým expartnerům

O boji s nemocí ani čárka. A to se vůbec nelíbí některým fanouškům, kteří už Kadeřávkové přestávají věřit! 

„Hlavně už nemluv moudra o borelióze a jaká jsi chudinka a že to zvládáš svým skvělým přístupem, když vůbec nevíš, co to je,“ napsala Kadeřávkové pod jedním z posledních příspěvků zklamaná fanynka.

Snaží se snad mladá herečka zvednout popularitu na zákeřné nemoci?

Snaží se snad mladá herečka zvednout popularitu na zákeřné nemoci?

A přidali se i další lidé.

„Informace, co by mohly pomoct ostatním, žádné nedá. A když se podíváš zpět, nikdy jí nic pořádného nebylo, ale duševních citátů, že by to vydalo knihu. Info pro ostatní žádné, je to jen taková face pro fanoušky, nic víc,“ píše další fanoušek.

„Haha, asi jako s tím bytem. Kolik lidí tu psalo, že jim ani neodepsala a přitom měli skvělý byt. Už jí dávno nevěřím NIC,“ uvedl člověk, který dal tak vzpomenout na nedávnou situaci, kdy Kadeřávková na Instagramu marně hledala byt, ale určila si téměř nereálné podmínky.

„Anna se tady vyjadřovala, jak to všechno sdílí hlavně pro nás, aby nám pak zpětně podala reference a pomohlo to třeba i ostatním, a samozřejmě neřekla nic. Jediné, co se dozvídáme, je, jak se strašně špatně má, jako kdyby skoro umírala, a hned den nato běhá, skáče, cestuje. Chápu, že je unavena a bolí ji klouby, ale opravdová borelióza je úplně něco jiného. Spíš mám pocit, že si na tom zvedla popularitu, vůbec tady nešlo o to někomu z nás pomoct, jak uváděla,“ píše Kadeřávkové patrně nejrozzlobenější fanynka.

Herečka se k obří vlně kritiky zatím nevyjádřila. To se ale velmi rychle může změnit. 

Fotogalerie

Komentáře