Sobota 29. února 2020, svátek má Horymír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Kadeřávková si z fanoušků snad střílí: Bojuje s vážnou nemocí a cpe se jídlem z Mekáče?

  Kadeřávková si snad z fanoušků dělá legraci. | foto: Instagram

  Bojem s vážnou nemocí si Anna Kadeřávková (22) udělala jméno. Mnoho fanoušků hvězdičce seriálu Ulice upřímně drželo palce. Dnes už ale jen málokdo věří tomu, že mladá herečka skutečně trpí lymskou boreliózou. Z neustále unavené dívky, která na sociálních sítích pravidelně informovala o svém zdravotním stavu a psala, jak přísné diety musí držet, se totiž vyklubal milovník nezdravého jídla a vymetač večírků.

  Herečka Anička Kadeřávková se na svém Instagramu nově pochlubila tím, že uzavřela placenou spolupráci s nejznámějším fastfoodovým řetězcem na světě McDonald’s.

  Na svůj profil na sociální síti ihned přidala několik fotek, na nichž má před sebou stůl plný ne zrovna dietních dobrot z Mekáče. Ke snímkům navíc přidala popisek, který působí jako vyznání lásky k nezdravému jídlu.

  „Teplý jablečný taštičky a hranolky jsou teď blíž než kdy dřív. Mnohem blíž. Mekáč je odteď skoro všude. I u mě doma u televize třeba během podzimního stonání, aniž bych si pro něj musela kamkoliv chodit,“ píše Kadeřávková, která tak chválí novou službu McDelivery.

  Kadeřávková si snad z fanoušků dělá legraci.

  Okamžitě tím vytočila některé své followery, kteří jí připomněli, jak v minulosti naříkala, že je vážně nemocná, kdy se zdálo, že bude muset (pravděpodobně napořád) držet přísné diety.

  „Ta striktní (dieta) byla jen na necelý rok. Díkybohu,“ odpověděla jedné ze zvídavých fanynek mladá herečka.

  Po chvíli Kadeřávková otočila: Mekáč jím jen občas

  Ne každý Kadeřávkové ale věří to, že s nemocí skutečně bojuje či alespoň bojovala. 

  Herečka tak najednou obrátila a snažila se rozhněvaným fanouškům vysvětlit, že Mekáč, se kterým nově spolupracuje a jemuž na Instagramu téměř vyznala lásku, jí vlastně jen občas a jinak se stravuje velice zdravě.

  „Stravuju se zdravě dost, v podstatě celý život. Mekáč mám ale ráda a občas McFlurrym nebo jablečnou taštičkou zhřeším a fakt si to užívám! Když je to výjimečně, nevidím na tom nic špatného,“ hájí se herečka.

  Celkem rozdíl oproti původnímu láskyplnému vzkazu směrem k taštičkám a hranolkům...

  Není to navíc poprvé, co herečka fanoušky rozčílila tím, že propaguje nezdravá jídla. V minulosti její příznivci například ve velkém řešili popíjení alkoholu či pochutnávání si na mastné klobáse a smažáku.

  „Hodně trapné. Stále tvrdíš, jak jsi nemocná, ale vůbec mi to nepřijde. Já po těžké borelióze na kraviny neměla ani pomyšlení,“ vzkázala Kadeřávkové jedna z fanynek.

  „Myslela jsem, že je hodně nemocná. Ale koukám, že je to asi trochu jinak, že. Co by člověk neudělal pro popularitu,“ přidala se další.

  Anička Kadeřávková nemá i přes svou boreliózu problém dát si alkohol.

  Anička Kadeřávková nemá i přes svou boreliózu problém dát si alkohol.

  Tuto kritiku Kadeřávková nejspíše příliš nechápe.

  Rozhněvaným fanouškům se ale přitom nelze divit. Mnozí z nich totiž skutečně s touto nemocí bojovali a příběh Kadeřávkové, která ještě nedávno příznivce na Instagramu zásobovala fotkami z nemocničního lůžka a stěžovala si, jak ji borelióza ničí, je inspiroval.

  Nemá to jednoduché...

  Podporovali ji a na oplátku doufali v to, že jim herečka nevěší bulíky na nos a bude je o svém zdravotním stavu informovat co nejupřímněji. Zpočátku tomu tak skutečně bylo.

  „Mám náročný období, což se snažím si užít, protože hodně točím. Ale i tak mi to dává zabrat, protože můj zdravotní stav prostě není o. k.,“ psala Anička ještě loni v listopadu.

  Pak se ale něco změnilo a z trpící se bojovnice se stala propagátorka nezdravého jídla a fotografií připomínajících soft porno. 

  Nezbývá než doufat, že je to tím, že léčba, za kterou Kadeřávková vysolila více než půl milionu, skutečně zabrala.

  Fotogalerie

  Premium

  Luxusní auta a vily. Pohádkový život utnula mladíkům až policie

  Jakubovi O. bylo dvacet let, když založil firmu J.O. Investment a začal podnikat. Po třech letech jezdil v kabrioletu...

  Premium

  Lhaní se dá naučit. Emoce se však obelhat nedají, radí kriminální psycholog

  Naproti vám sedí podezřelý. Říká pravdu, nebo lže? Kriminální psycholog Ondrej Kubík ví, jak u výslechu přečíst mysl...

  Premium

  Dojemná záchrana? Nikoliv. MF DNES odhalila síť černého byznysu se psy

  Líbivá záchrana psů z nevhodných podmínek je skvělý byznys. Na jeho financování se podílí česká i německá veřejnost....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 29. února 2020, svátek má Horymír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz