Anna K. po léčbě rakoviny: Raduje se z psího šampiona i prstenu od přítele!

I když to může leckomu znít jako fráze, boj se zákeřnou nemocí vám změní život. Své o tom ví i Anna K. (53), která s ní zápasila hned dvakrát. Po úspěšné, ale vyčerpávající léčbě se vrací zpátky do normálních kolejí. Aktuálně se raduje nejen z návratu na koncertní pódia, ale i z úspěchů psího miláčka Gastona.

I když bylo o víkendu pod mrakem a pršelo, zpěvačka se slunečních brýlí nechtěla vzdát. Po úspěšně léčbě rakoviny, která se po osmi letech vrátila, sice nesmí na slunce, to ale nebyl ten pravý důvod. Postrádala totiž tužku na oči. „Má ji Tomáš (partner Anny K., hudebník Tomáš Vartecký, pozn. red.). Ten přijel už včera právě proto, že oni se ve Wanastovkách strašně dlouho líčí, navíc máme jen jednu tužku na oči,“ vtipkovala Anna K. před svým plzeňským vystoupením na festivalu Létofest. 

„Dneska jsme vystavovali Gastonka. A on vyhrál pohár, v kategorii mladých, přitom vypadá jako netopýr,“ svěřila se v rozhovoru pro Blesk.cz pyšná majitelka psího šampiona rasy cane corso.

To ale nebyl jediný důvod k radosti. Od přítele před časem dostala prsten, o němž dlouhá léta snila. Šlo o šperk, který není zrovna levný, a vždycky se daly vydělané peníze utratit jinde než v luxusním klenotnictví.

„Ten je první a myslím, že i na dlouhou dobu poslední. Peníze jsou potřeba na jiné věci než na drahé prsteny. Ale jednou jsme šli kolem toho obchodu, já řekla: Jestli se vyléčím, tak si ho koupím!“ zavzpomínala sympatická zpěvačka, která má za sebou trojici koncertů Moje světlo. V létě pak zářila mimo jiné i zmíněném na Létofestu, kde vystoupí i 8. září v Liberci.

„Ne. V tom případě ti ho koupím já!“ řekl jí tehdy Vartecký. A svůj slib s radostí splnil. Tak snad jí pořídí i rezervní tužku na oči, ta ho navíc ani nezruinuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:04 6. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  6
 • Trapas
  6
 • Tvl
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat