Anna K. na Anděly vyvedla kněze Kučerku: Má kontroverzní minulost!

  15:00
Po rozchodu s kytaristou Tomášem Varteckým si Anna K. vytrpěla své. Na slavnostním galavečeru Cen Anděl zazářila po boku kněze Davida Kučerky, o němž redaktorovi Expresu řekla, že jí přirostl k srdci. Kučerka má velmi zajímavou minulost. Před pár lety se objevily informace, že je aktivním homosexuálem a údajně byl protiprávně přijat do Rytířského řádu Křížovníků s červenou hvězdou. Měl také bez svolení nakládat s majetkem včetně restitucí!

Jedním z největších překvapení letošních Andělů byla zpěvačka Anna K., která má za sebou drsný rozchod s dlouholetým partnerem Tomášem Varteckým. Kytarista se navíc stihl oženit s jinou ženou.

Oblíbená zpěvačka se přes těžké období dokázala dostat a na červeném koberci zazářila po boku brýlatého sympaťáka.

„Jsem členem Rytířského řádu Křížovníků s červenou hvězdou. Koho jiného by si Anna měla pozvat na Anděly, než kněze?“ vtipkoval na červeném koberci kněz David Kučerka.

„Seznámili jsme se poměrně nedávno. David mi přirostl k srdci. Má smysl pro humor. Je to zábavný společník. Požádala jsem ho, aby šel se mnou. Jsme přátelé, tak bych to nazvala,“ řekla Anna redaktorovi Expresu, který se ptal, zdali je pro ni Kučerka kamarádem či něco více.

Ceny Anděl

Protiprávní přijetí do Řádu. Kučerka měl bez svolení nakládat s majetkem

V roce 2016 na Kučerku vyplavala zajímavá kauza. Server ParlamentníListy.cz zveřejnil svědectví několika členů výše uvedeného Řádu, kteří zpochybňovali svěcení a platnost slavných slibů Davida Kučerky, jehož údajně protiprávní přijetí do Řádu a nestandardní vysvěcení přikryl a podpořil velmistr Řádu Josef Šedivý.

Kučerka dle výše uvedeného portálu vstoupil do Řádu čistě účelově a prospěchářsky. Navíc je prý aktivním homosexuálem a bez svolení či pověření řeší nakládání s majetkem včetně restitucí.

„Existuje důvodné podezření, že nečestně hospodaří s majetkem Řádu. Důsledkem jeho kontaktů s developery a investory je tak například ztráta pozemků a velkostatku v Dobřichovicích. Do budoucna se obáváme ztrát ještě mohem větších,“ měli napsat v jednom dopise bratři.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 středa 6. srpna 2025. Anketa je uzavřena.

  • 8
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 0
Vstoupit do diskuse
Témata: Anna K.
Vezmeme vás na titulní stranu

Marek Protivánek povraždil tři členy vlastní rodiny. Prima odhalila mrazivé záběry i rozhovor s šíleným vrahem