jít naiDNES.cz

Anna K. laškovala s Ridim: Co na to říkala jeho partnerka Hunčárová?

Anna K. a Emanuele Ridi si koncert v Divadle Hybernii užili. Došlo i na legrácky, které si užili i přítomní hosté. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Zpěvačka Anna K. (53) se vánočním koncertům dlouhou dobu vyhýbala. Postupem času změnila názor a letos svým fanouškům udělala radost programem Světlo akusticky – Vánoční turné. Její vystoupení v Divadle Hybernia přilákalo i Emanuela Ridiho (44), který o sobě dal pořádně vědět.

Temperamentní Ital zaujal místo v první řadě a v černobílé kšiltovce byl nepřehlédnutelný. Emanuele Ridi si vystoupení Anny K. náležitě užíval a házel očkem na hlavní hvězdu vánočního koncertu, která v závěru neskrývala své dojetí z toho, jak se závěrečný večer jejího turné vydařil.

Zpěvačka si Ridiho rychle všimla a dala mu to patřičně najevo. Nezasvěcený člověk by si o jejich „špičkování“ mohl myslet leccos, ve skutečnosti šlo jen o přátelské pošťuchování. Dvojice se zná už pár let, padli si do oka během účinkování ve StarDance.

Po boku Ridiho navíc celý večer byla jeho partnerka Lucie Hunčárová, a tak milovníci senzací mají tentokrát smůlu. O žádný nový nebo rodící se románek v tomto případě nešlo. 

„Nejvíce jsme si sedli s Annou K. My jsme se totiž strašně hádali, třískali jsme dveřmi, řvali na sebe, ale hned večer jsme se vždycky omluvili sobě navzájem, udobřili se a o to se máme raději. Já mám v oblibě lidi, kteří nenechávají nic v sobě,“ uvedl před časem Ridi na adresu oblíbené zpěvačky.

Netradiční aranže hitů Anny K. během turné v divadlech ozvláštnily i nástroje, které zpěvačka běžně nepoužívá. Zazní banjo, rezofonická kytara, mandolína nebo Hammondovy varhany. Její stabilní šestičlennou kapelu pak na koncertech doplnil dětský pěvecký sbor. 

„Na většině koncertů mě doprovázelo Dětské sborové studio Ostrava-Jih nebo Kühnův dětský sbor, se kterými jsem již v minulosti vystupovala. V některých městech oslovíme i tamní pěvecké sbory,“ prozradila zpěvačka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:18 28. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  35
 • Cože
  17
 • Trapas
  16
 • Sladký
  16
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat