Fialová z Tváře se zbavuje závazků: Rozchod s přítelem i konec v První republice!

Herečka Anna Fialová (23) už několikrát dokázala, že jí talent nechybí a rozhodně není žádný protekční fracek z herecké rodiny. Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas měla zazářit v další řadě seriálu První republika, tam už se jí ale diváci nedočkají. Utnula ale nejen práci, ale i osobní život. Vztah s Američanem Jaredem už je také minulostí.

„Rozešli jsme se a jsem single. Momentálně chci být sama,“ řekla Blesk.cz Anna Fialová, která aktuálně zkouší v Hudebním divadle Karlín roli v muzikálu Legenda jménem Holmes. 

Práce mohla mít mnohem víc, což by možná teď, když je zase single, ocenila. V oblíbeném seriálu První republika ale řekla sbohem s tím, že chce zkusit své štěstí v Americe. Jenže tam na ni evidentně nečekali, a tak je ráda, že má aktuálně „alespoň“ Karlín.

„Anna Fialová se v připravované třetí řadě První republiky neobjeví. Po dohodě jsme se rozhodli roli Ireny Valentové přeobsadit. Poradíme si ale tak, že diváci to téměř ani nepoznají,“ řekl autor projektu a producent Filip Bobiňski, který spolu s tvůrci obsadil slovenskou herečku Katarínu Šafaříkovou, která Fialové jako by z oka vypadla.

Herečka, která je teď volná hned v několika ohledech, se nedávno také odstěhovala od kamarádky Anny Linhartové, s níž léta sdílela domácnost. Doufejme, že se jí z nově nabyté svobody nezatočí hlava. Zlí jazykové totiž tvrdí, že si v seriálu První republika neplácla hlavně proto, že má poslední dobou hlavu v oblacích a tak trochu zapomíná na „pozemské“ závazky a jejich plnění.

Byla by škoda, kdyby si kvůli mladické nerozvážnosti a rozmařilosti zavřela dveře k předním českým produkcím. Pověst má totiž člověk jen jednu, i když je to třeba mladá talentovaná herečka...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:57 pátek 28. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  10
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat