jít naiDNES.cz

Hvězda TTMZH Anna Fialová: Vnučka slavného kovboje žije se ženou

Kde se vzala, tu se vzala - Anna Fialová. O koho vlastně jde? | foto: Koláž expres/profimedia/Youtube

Anna Fialová. Mladinká herečka, nad jejímž jménem by ještě počátkem března většina národa nevědomky kroutila hlavou. Pak však spustila TV Nova vysílání pořadu Tvoje tvář má známý hlas a z neznámé herečky se rázem stala celorepubliková hvězda. A aby také ne. Geny mluví jasně. Jejím dědečkem byl totiž slavný Limonádový Joe Karel Fiala.
Anna Fialová.

Anna Fialová.

Show Tvoje tvář má známý hlas má velice rozmanité rozložení soutěžících. O post toho nejlepšího z nejlepších se v klání perou jak veteráni světa šoubyznysu, jako je Ivana Chýlková nebo Petr Rychlý, tak i nadějné mladé, ne příliš známé, talenty, které se zatím ještě nestihly vtisknout do mysli veřejnosti.

Jednou z nich je teprve dvacetiletá rodačka z Kolína Anna Fialová, která se do širšího povědomí veřejnosti dostala až v roce 2016 s historickým snímkem Lída Baarová pod taktovkou Filipa Renče, kde si zahrála roli Zorky Janů, sestry Baarové po boku Táni Pauhofové (32).

V Lídě Baarové si zahrála po boku Táni Pauhofové její sestru Zorku.

V Lídě Baarové si zahrála po boku Táni Pauhofové její sestru Zorku.

Málo kdo však ví, že už Aničku nejspíš viděl dávno předtím, a to v mnoha dětských rolích. Tou první je role malé Laury ve snímku Román pro ženy. Bylo jí pouhých 8 let. Pamatujete?

V Románu pro ženy si zahrála po boku Simony Stašové.

V Románu pro ženy si zahrála po boku Simony Stašové.

Další dětskou roli si střihla například o dva roky později ve filmu Kouzla králů.

V roce 2014 se herečka na prahu zletilosti pustila do natáčení seriálu Vinaři, definitivně se však vtiskla do povědomí veřejnosti až v roce 2016, kdy kromě Lídy Baarové natočila také hudební snímek Muzikál aneb Cesty ke štěstí a Hlas pro římského krále.

Dramatické geny v sobě půvabná herečka prostě nezapře. Je totiž vnučkou legendárního českého herce a pěvce Karla Fialy (90), který se proslavil zejména rolí ve filmovém muzikálu Limonádový Joe.

Krom toho je hudebně nadaná i její maminka Alexandra Malínská, která byla tanečnicí v taneční skupině Uno. Dokonce i tatínek, Jan Fiala, zpíval v muzikálech, například v Golemovi.

Legendární Limonádový Joe ztvárněný Karlem Fialou.

Legendární Limonádový Joe ztvárněný Karlem Fialou.

O divadle se však s dědečkem, jak sama říká, spíše nebaví. „Je to můj děda, není to pro mě kovboj v bílém,“ uvedla pro Novinky.cz.

Karel Fiala je s rolí Limonádového Joa doživotně spjatý.

Karel Fiala je s rolí Limonádového Joa doživotně spjatý.

Smysl pro drama, zpěv a pohyb má tedy mladá Fialová prostě v sobě, a tak se po absolvování základní školy vydala studovat pražskou konzervatoř, konkrétně tedy hudebně dramatický obor, kde si ji vyhlédla a vzala pod svá křídla její učitelka Veronika Žilková, která na ní nedá dopustit: „Je to nejkrásnější herečka u nás, ještě o ni uslyšíme,“ vyjádřila se v srpnu minulého roku Žilková.

S Annou Linhartovou tráví společně spoustu času.

S Annou Linhartovou tráví společně spoustu času.

Na konzervatoři se Anička seznámila také s Annou Linhartovou (22), dcerou Jitky Asterové, se kterou ji pojí nejen dramatický talent, přátelství, ale také společné bydlení.

Linhartová s Fialovou nejsou jen spolubydlící, ale také dobré kamarádky....

Linhartová s Fialovou nejsou jen spolubydlící, ale také dobré kamarádky. Báječně si rozumějí.

Dokonce se spekulovalo o tom, jestli náhodou holky neposunuly svůj blízký vztah ještě o něco dále, o víkendu však herečka umístila na sociální síť intimní snímek s neznámým panem Božským. Údajně však má jít o archiv.

Linhartová se k Fialové nastěhovala počátkem roku po rozchodu se srnečkem Piškulou. Na dotazy, zda-li má či hledá Anička partnera, mlží a hlásá, že je takhle spokojená. Volnost jí prý vyhovuje.

No, jsme tedy opravdu zvědaví, s čím se mladinká herečka nakonec vytasí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 19. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Trapas
  30
 • Tvl
  17
 • Haha
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat