jít naiDNES.cz

Prostřeno podle Anife? Šokuje svým videoreceptem, kde hlavní roli hrají prsa

Anife Vyskočilová na svém Facebooku vařila. | foto: Facebook

Herečka Anife Vyskočilová (44) o sobě dala vědět a opět to stojí za to. Poté, co si z odpadkových pytlů vyráběla burkiny, své fanoušky „obohatila“ videem, ve kterém dělá hovězí na víně. Její výstup by se nevešel ani do celého dílu pořadu Prostřeno!

Herečka Anife Vyskočilová je na sociálních sítích velmi aktivní. Ráda s fanoušky sdílí střípky ze svého soukromí nebo videa, v nichž radí, jak si vyrobit módní kousek či uvařit jídlo.

Namísto obdivu je ale spíše pro smích. Posledním příspěvkem na svém Facebooku například ukázala, že nejen její čeština, ale také kuchařský talent za moc nestojí.

„Milí moji, tady je další dávka emoce pro ty, co nevědí, co mají uvařit a neplýtvat časem nad plotem (rozumějte plotnou, pozn. red.),“ napsala k videu, ve kterém je jen v podprsence, a tak namísto toho, co krájí, celou dobu sledujete její naditý dekolt.

Mimo to, že herečka smíchala snad všechny ingredience, po celou dobu zaměňovala různé výrazy, čímž se několikrát dopustila trapasu. „Už teď má krásný obličej to jídlo,“ pronesla například nad směsí zalitou červeným vínem.

Anife také nezapomněla zmínit, proč se aktuálně nikde nevyskytuje. Není to tím, že by snad neměla nabídky, ale údajně nechce být na obrazovkách s amatéry. „Do televize se nehrnu, protože tam je teď každý amatér,“ řekla velmi sebejistě, zatímco do pekáče házela přísadu za přísadou.

„Nevím, proč v tomhle horku vařím tohle jídlo, ale měla jsem na něj chuť, a když mám na něco chuť, nutím to pak jíst i svého přítele,“ zasmála se.

Tak teď upřímně nevíme, zda německého podnikatele litovat, anebo mu rovnou volat první pomoc.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 sobota 20. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  8
Komentáře