jít naiDNES.cz

Musím lhát, že jsem Bulharka. Vyskočilová o seznámení s německou rodinou svého přítele

Již čtyři roky žije Anife Vyskočilová s Němcem Jensenem, po jehož boku chce podle svých slov zestárnout. Málem jim to ale nebylo přáno. Temperamentní herečka nám totiž přiznala, že mamince její lásky vadil její původ. Jen těžko se totiž smiřovala s tím, že je Turkyně!

Když se Turkyně Anife Vyskočilová zamilovala do Němce Jensena, netušila, že právě její původ může jejich vztahu překážet. To se ale měla dozvědět při prvním setkání s rodiči svého partnera. Ti ji totiž podle jejích slov zprvu nepřijali moc vřele. Hlavně její „skorotchyně“ s ní měla problém. Především s jejím původem.

„Znám jeho mámu, tátu, moje rodina ho zná. Je to normální. Musím přiznat, že jeho rodině nevadí ani tak, že jsem starší, ale nemohli si zvyknout, že jsem Turkyně. Musím jim říkat, že jsem Bulharka, což mě těší. V Bulharsku jsem byla vždycky menšina. Tam jsou Turci horší než cikáni a najednou je ze mě Bulharka. Oni Němci totiž Turky nemají rádi. Ale přijali mě hezky. Jsem spokojená,“ svěřila se nám Anife s tím, že tohle bylo poprvé, co se s něčím podobným setkala.

„Musím říct, že v Čechách rasismus neexistuje. Jde spíš o nesnášenlivost. Někteří Češi nerozlišují cikána od Araba, Turka či Arména. Všichni černí jsou cikáni. Já ale takový problém neměla. Jak jsem začala pracovat hned v televizi, nestalo se to,“ vysvětlila nám exmanželka Ivana Vyskočila s tím, že maminka jejího partnera ji nevnímá jako tu paní z televize.

„Jí bylo divné, že její syn má Turkyni. Není to ale tak, že by mě nenáviděla. Máme společné fotky na Facebooku,“ uzavřela Anife.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:14 9. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  58
 • Haha
  33
 • Sladký
  21
 • Super
  19
 • Tvl
  19
 • Cože
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat