Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Anife Vyskočilová zavřela svoji kavárnu. Neuvěříte, kde teď pracuje!

  Anife Hassan Vyskočilová oslavila před pár dny padesátku. Kráska na to vůbec nevypadá, její život je jedna velká horská dráha. Manžela má v současné době v Africe, sama zavřela kavárnu, ve které donedávna servírovala vlastoručně pečené štrúdly. Nyní se vrhla na zcela novou kariéru, splnila si sen pracovat v německé společnosti.

  Anife Hassan Vyskočilová oslavila před pár dny padesátku, tu by bývalé manželce Ivana Vyskočila, která se proslavila i svými kurzy seduktivního orientálního tance, hádal málokdo. Sama nám v rozhovoru, který jsme vedli v kavárně Cafe~Cafe prozradila, že se o sebe stará hravně po stránce duševní, žádných zaručených receptů na věčnou krásu se nedrží.

  „Já se cítím na tolik, na kolik se cítím. Vím, že mi je padesát a nehraju si na to, že vypadám dobře. Výborná je mimochodem třeba káva, tu piju ráno i večer. Všechno, o čem se píše, že se to nemá dělat, schválně dělám,“ směje Anife, která si žije život zkrátka po svém. Říct, kolik sfoukla na dortu svíček jí problém nedělá.

  „Vůbec se za to nestydím, ale neslavím to a nikdy jsem to neslavila. Proč? Vždyť jsme narození každý den, nebo ne?“ má jasno s tím, že si narozeniny letos užije sama anebo s kamarádkou, manžela má totiž v Africe.

  Vyskočilová měla donedávna i vlastní cukrárnu, která se jmenovala Kavárna u Anife a krásná podnikatelka v ní sama pekla nejrůznější dobroty a obsluhovala zákazníky. Tu ale před rok a půl zavřela a nastartovala novou kariéru.

  Anife Vyskočilová

  „Teď pracuji v německé společnosti, taky to ale neventiluji. Je to práce, kterou miluju a která je velice vážná. Vždycky jsem byla podnikavá a seriózní, což možná nikdo ani neví, dělám stavby, překládám a tak dále,“ prozradila nám v rozhovoru. Vysněný džob si užívá, hlavní výhodu vidí v tom, že ji kolegové neznají.

  „Teď jsem tam rok a jsem v novém kolektivu moc spokojená, protože tam nikdo neví, kdo je Anife, protože jsou to Němci,“ dodala Anife Vyskočilová s tím, že je za takovou dávku anonymity ráda, protože k ní lidé přistupují bez předsudků.

  Fotogalerie