Smažák, klobása, pivo... „A co tvoje borelióza?“ dotírají fanoušci na Kadeřávkovou z Ulice

25. dubna 2019
Sympaťačka z Ulice Anna Kadeřávková se proslavila kromě mnoha dalšího i jako talentovaná herečka, která zvládá natáčecí dril i přes vážný boj s lymskou boreliózou. Jeden čas fanoušky zahlcovala fotkami z nemocnice a dlouhými statusy o tom, jak jí nevyléčitelná nemoc ničí žaludek. Spoustě lidí ale poslední dobou tak trochu nehraje jedna věc. A to, že na boreliózu musí Kadeřávková nepochybně brát velkou spoustu léků, jenže zároveň zvesela popíjí víno či pivo a cpe se klobásami!

Anička Kadeřávková v Česku platí za jednu z nejtalentovanějších hereček. Má širokou základnu fanoušků, mnozí z nich ji oceňují hlavně jako statečnou bojovnici, která zvládá točit filmy a seriály, a to i přes to, že bojuje se zákeřnou a nevyléčitelnou lymskou boreliózou. Jenže vyvstávají pochybnosti o tom, jak to vlastně s onou nemocí ve skutečnosti je.

V jednu dobu Kadeřávková fanoušky na Instagramu zásobovala fotkami z nemocničního lůžka a stěžovala si, jak jí borelióza ničí zdraví. Informovala například, že jí dávají pořádně zabrat léky, které dostává na specializované klinice v Německu.

„Ruinuje mi to žaludek strašným způsobem. To je důvod, proč se teď moc neřeším a žiju teď. Když je mi fajn, cítím to v celém těle a užívám si to naplno. Protože kdykoliv může přijít záchvat a všechno je to pryč,“ popisovala ještě loni v září. A v dalších měsících to zjevně nebylo o nic lepší.

Anička Kadeřávková se léčí se závažnou boreliózou.

Přestože má však Annina borelióza být nemocí mimořádně vážnou, momentálně se mladá herečka příliš nehlídá. Fanoušci si začínají všímat, že zdravou stravu má tak nějak na háku, a ačkoliv zřejmě bere spoustu léků, dopřává si poměrně často alkohol a ty nejkaloričtější chuťovky.

Za posledních několik dní se stihla vyfotit se smaženým sýrem, klobásou a nejednou i s pivem. Zdá se také, že u ní není nijak neobvyklá sklenička vína.

Klobása s pivem. Je to ideální obídek na závažnou lymskou boreliózu?

„Hodně trapné. Stále tvrdíš, jak jsi nemocná, ale vůbec mi to nepřijde. Já po těžké borelióze na kraviny neměla ani pomyšlení,“ píše třeba Eva pod lehce dětinským videem, v němž Kadeřávková olizuje smažený sýr.

Anička Kadeřávková nemá i přes svou boreliózu problém dát si alkohol.

„Myslela jsem, že je hodně nemocná. Ale koukám, že je to asi trochu jinak, že. Co by člověk neudělal pro popularitu,“ přidává se Zdeňka.

Další komentáře zase míří na alkohol. Dotazům, jak může na léky pít, čelí Anička poměrně často. Odpovědi se ale většinou nedostavují.

Anička pivo vyloženě miluje.

„Jak můžeš pít pivo, když je ti špatně a bereš léky za sedm tisíc? Děkuji za odpověď, která určitě nepřijde,“ píše další diskutující v narážce na dřívější kalkul herečky ohledně její nákladné léčby. A skutečně, odpověď nepřišla.

Kritika na to, si Anička Kadeřávková na nemoci tak trochu přihřála slávu, se směrem od fanoušků poslední dobou množí. Někteří dokonce vyslovují domněnku, že zřejmě její nemoc není zdaleka tak vážná, jak ji prezentuje. Ať tak, či onak, doufejme, že její léčba dopadne dobře.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:07 pátek 23. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 101
  • 24
  • 20
  • 20
  • 19
  • 18
Komentáře