Ani svátky je neumoudřily! Proč se Jana a Hana Brejchovy stále nebaví?

16. prosince 2016
Ani svátky nesblížily rozkmotřené sestry Brejchovy. Podle našich informací stále nejsou v kontaktu a dokonce být ani nechtějí. Proč Jana Brejchová (76) nechce vzít na milost mladší Hanu (70)?

Herečka Jana Brejchová je už několikátým rokem v péči lékařů kvůli úbytku šedé hmoty mozkové. Chodí za ní jen ti nejbližší, tedy dcera Tereza Brodská nebo vnuk Samuel. Ostatní herečka nepřijímá, protože nestojí o pozornost a mediální zájem.

I proto se před více než rokem rozkmotřila se sestrou Hanou, se kterou nikdy neměla příliš dobré vztahy. „Janu tenkrát naštvalo, že Hana mluvila do médií. Na další návštěvu ji proto nepustila,“ řekla nám dobrá rodinná přítelkyně.

Podle té se sestry stále nebaví a ani nechtějí. „Ani jedna nemá zájem cokoli urovnávat. Jana by sestru na lůžko nepřijala a Hana je kvůli tomu uražená,“ dodala s tím, že ze strany Jany jde o uzavřenou věc. „Jana Hance dala šanci a ona to pokazila. Rozhodně tak přišla o poslední možnost být se sestrou za dobře,“ uzavřela.

Vztah mezi nimi se tak dá považovat za uzavřený. Každá má na věc vlastní pohled a názor a jen s těžkostí by dokázala pochopit tu druhou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:41 sobota 15. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 15
  • 12
  • 12
  • 12
  • 10
Komentáře