Oplácaná Vendula z Ulice je minulostí: Rusevová zhubla a je z ní neuvěřitelná kost!

13. června
Chcete konečně zhubnout? Začněte hrát v Ulici! Po Marice Procházkové (47), protagonistce fortelné Miládky, a dobráckém Pavlíkovi, jehož hraje Jan Řezníček (31), zázračně prokoukla i jeho seriálová manželka Anežka Rusevová (35). Tu diváci znají jako Vendulu Maříkovou, nyní Pelcovou. Herečka vypadá úchvatně, není divu, že stále častěji září také v reklamách.

Přesně před rokem jsme na Expresu psali o zázračné proměně Jana Řezníčka, který v Ulici hraje řezníka Pavla Pelce. Podařilo se mu zhubnout o několik konfekčních velikostí a divákům spadla brada.

„Pár lidí mi napsalo zprávu, jak se mi podařilo zhubnout. Místo toho, abych odepisoval všem, napíšu to sem tak nějak v kostce. Od půlky září jsem začal u Hanky Ondrušové. Mám takovou speciální dietu, k Hance chodím pravidelně na konzultace a není to žádné trápení. Je prostě profík,“ napsal tehdy nadšeně na Instagram k fotkám s proměnou.

Jan Řezníček.

Rok se s rokem sešel a pochvalných reakcí si užívá jeho seriálová choť Vendula Pelcová Maříková, kterou skvěle hraje Anežka Rusevová. Nemanželskou dceru Lumíra Nykla si diváci rychle zamilovali, dost možná nejen díky její povaze, ale i proto, že mívala nějaké to kilo navíc, a přesto jí nechyběl půvab a šmrnc.

Těžko říct, co by říkali teď, kdyby svou oblíbenkyni na ulici potkali. To by ji asi ani nepoznali. I když herečka zatím nezhubla tolik jako její parťák z Ulice, změna už je to teď výrazná.

Anežka byla tváří Sberbank.

Anežka Rusevová na premiéře minisérie Iveta, kam dorazila s kamarádkou.

Sympatická hvězda neuvěřitelně prokoukla, což bylo vidět už na premiéře minisérie Iveta v pražské Lucerně. Vzhledem k tomu, že se seriál předtáčí minimálně o dva měsíce dopředu, lidé u obrazovek si toho všimnou až se zpožděním, nehledě na to, že kostymérky a maskéři mohou přílišné změny korigovat výběrem oblečení.

Naštěstí se Anežka rozhodla pro postupné (a tedy i zdravější) hubnutí, a tak se mění „za pochodu“. Už teď je změna patrná a tají se z ní dech!

Není divu, že hvězda Ulice stále častěji září také v reklamách. Po kampani pro Sberbank ji aktuálně dobře znají zákazníci obchodních domů Tesco.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře