Jeli pozdravit „Anetinu mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Jel Petr Kolečko do Havířova pozdravit Anetinu mamku konečně osobně? | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31) zveřejnila po domácím večírku, kde bylo i dost vína, video na Instagramu, v němž ve velmi povznesené náladě vyzývá scenáristu Mostu! Petra Kolečka (34), aby „pozdravil její mamku“. Vignerová video sice rychle smazala, my jsme ho ale rychle stihli stáhnout. A je dost možné, že Anetina mamka se nyní dočkala pozdravu in persona.

„Pozdrav mamku,“ říká rozveselená Aneta Vignerová (31) ve videu muži, který sedí naproti ní u stolu. Je to Petr Kolečko (34) scenárista aktuálního hitu Most!, který Anetě evidentně pomohl se všemi prázdnými lahvemi od vína.

„Tvoji, nebo moji?“ ptá se jí. „Moji mamku, moji mamku!“ zakřičí na něj modelka. „Ahoj, tvoje mamko,“ říká Petr do kamery.

Vignerová si video pověsila na Instagram do tzv. Stories, ale brzy jej smazala, těžko říct, co jí na něm víc vadilo, jestli viditelný domácí večírek, nebo fakt, že prozradila svého nového chlapce. My jsme video stihli stáhnout dřív, než Anetu hryzlo svědomí, podívat se na něj můžete v odkazu níže.

Zdá se, že paní Vignerová se dočká pozdravu od Petra Kolečka mezi čtyřma očima a ne jen přes mobil.

Fotografové Expresu zachytili Anetu Vignerovou a Petra Kolečka, jak odcházejí z jejího bytu a míří na společný výlet, možná prodloužený víkend.

Oba vycházejí jen se sbaleným příručním kufrem, Aneta vyhazuje odpadky a zvadlou kytici, Petr nakládá do vozu auta svou tašku, kufr a její kabát.

Přesunou se na hlavní nádraží v Praze, odkud vyrážejí na další trasu. Kupují lístky na vlak Pendolino směr Ostrava, zda tam jejich cesta končí, to už samozřejmě nevíme.

Cestovat vlakem je dneska stokrát rychlejší, než se do Ostravy plazit po ucpané...

Nicméně Aneta Vignerová pochází z Havířova, který je pouhých jedenáct kilometrů od Ostravy, je tak možné, že noční výkřik „pozdrav moji mamku“ došel konečně naplnění a Kolečko byl uveden do rodiny dlouhonohé modelky.

Na druhou stranu přímý vlak směr Praha–Havířov jel pouze o pět minut později, nabízí se tedy otázka, proč nejeli jím?

Že by jel Petr Kolečko pozdravit Anetinu mamku osobně?

Odpovědí samozřejmě může být několik.

Pendolino je pohodlnější a cesta netrvá tak dlouho, na nádraží je pak může kdokoliv vyzvednout. Ostrava mohla být jejich další přestupní stanice, kamkoliv se jim zamane, nebo mířili jen do Ostravy a návštěva rodiny se odkládá na jindy.

To vše si už musíme domyslet, ale vzhledem k tomu, že Anetina „mamka“ už o Kolečkovi evidentně ví, možná se pekl slavnostní oběd pro návštěvu.

Už v pondělí budou scenáristu čekat pracovní povinnosti, protože by měl být přítomen slavnostnímu promítání posledního dílu Mostu! v restauraci Severka i se všemi herci, tvůrci a fanoušky.

Vezme Anetu poprvé do společnosti s sebou?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:18 22. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  25
 • Trapas
  16
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat