jít naiDNES.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scenárista Petr Kolečko (34) je jen kamarád, stačilo pár dvojek, respektive lahví vína, a všechno je jinak. Modelka pustila do světa video, v němž hraje hlavní roli spoluautor seriálu Most!, po kterém ovíněná kráska chce, aby nahrál vzkaz pro její maminku.

Matka Anety Vignerové si zřejmě seriál Most! velmi oblíbila a patří mezi pravidelné divačky. Její dceři totiž hodně záleželo na tom, aby jí Petr Kolečko něco řekl a vzkázal.

„Pozdrav mamku,“ prosí Aneta ve videu, které spatřilo světlo světa, byť jen na malou chvíli.

„Tvoji, nebo moji?“ ptá se Kolečko.

„Moji mamku! Moji mamku!“ požaduje Vignerová, na které je na první poslech patrné, že „suchý únor“, tedy měsíc bez alkoholu, není nic pro ni.

„Ahoj, tvoje mamko,“ odpovídá scenárista. I na něm je slyšno, že s vínem Anetě vydatně pomohl. „My si na to došlápneme, od Kroměříže po Prostějov,“ dodává Kolečko, kterému výlety po vlastech českých dost svědčí.

Ostatně na jeden takový, který se dostal až do Top Staru, vzal Vignerovou docela nedávno. „Čirá nádhera,“ komentovala Smetanovou vyhlídku u Třebsína modelka.

Známá kráska, která dříve randila například s Tomášem Ujfalušim, Davidem Krausem nebo Michalem Zemanem, nedlouho po jeho zveřejnění video z Instagramu stáhla a hluchá byla i ke svému mobilnímu telefonu, který raději nezvedala.

Podařený večírek, kde bylo tempo vražedné a nestačily se otvírat lahve, si žádá také odpovídající odpočinek. Není proto divu, že Anetu mobil celý den příliš nezajímal. Navíc když měla po boku svého „kamaráda“...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:07 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  21
 • Haha
  20
 • Tvl
  12
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat