jít naiDNES.cz

Tady je Kolečkovo: Nejsvůdnější fotky rajcovní modelky Anety Vignerové

Božské tělo Anety Vignerové teď laská scenárista Petr Kolečko. | foto: Facebook.com

Modelka Aneta Vignerová (31) všechny šokovala, když „omylem“ prozradila svou novou lásku. Jestli byste čekali hokejistu nebo fotbalistu, jak tomu bylo doposud, mýlili byste se. Našla si velkého intelektuála a úspěšného scenáristu Petra Kolečka (34). Tomu teď patří to božské tělo, po kterém lační stovky mužů. Kde je bývalá miss nejsvůdnější?

Krásná modelka Aneta Vignerová vždycky vyčnívala svým vzhledem. Nebyla prvoplánově krásná jako jiné miss, ale byla něčím zajímavá, takže se jí kšefty jen hrnuly. Hlavně když se jednalo o nějaké svůdné akty.

Scenárista seriálu Most! Petr Kolečko má být právem pyšný na to, koho má momentálně vedle sebe. Rodačka z Havířova má totiž co nabídnout. Sice nemá maturitu a nebude si s intelektuálně založeným partnerem povídat o globálních problémech lidstva, ale hezky se na ni kouká.

Především když odhodí stud a předvede tělo bez známky tuku a celulitidy. I když občas měla komplexy, že má malá prsa, vždycky z toho dokázala udělat pořádnou přednost, za kterou jí muži padali k nohám.

A teď to sexy tělo může laskat známý scenárista, který už jednou ženatý byl. Manželkou se vůbec nechlubil, nikde nedal ani její fotku, zato s Anetou se chlubí, kde se dá. Sice chtěli vztah tajit, ale ta síla zamilovanosti byla asi silnější a chtěli se všem pochlubit.

Muži teď Kolečkovi budou závidět, jakou krásku má k sobě. Teď jí ještě napsat nějakou roli na tělo a můžou si založit i vlastní byznys. Není pochyb, že by se mu před kamerou Aneta ráda svlékla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:45 24. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  39
 • Super
  21
 • Sladký
  14
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat