Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Poražená kolečka lásky: Nevěsta Aneta radši vypnula komentáře, jak číst její vyjádření?

  Scenárista a režisér filmu Zbožňovaný Petr Kolečko s Anetou Vignerovou | foto: Ivan Kahún/ Rytmus života

  Když vyplaval na povrch vztah Petra Kolečka s Denisou Nesvačilovou, Aneta Vignerová se stala miláčkem národa. Podvedená, ale krásná a silná žena, kterou záletnický partner nechal doma se synem. Když to chvíli vypadalo na návrat, ale scenárista opět skončil v posteli zrzavé herečky, Aneta práskla do stolu: Šance tu byla, promarnil ji a je to pryč. A v očích veřejnosti krásná modelka stoupla ještě o další kousek výše. Jenže tuhle auru silné ženy teď prapodivnou svatbou sfoukla jako domeček z karet.

  Ať to mezi nimi bylo jakkoliv, Aneta Vignerová teď v očích veřejnosti působí dosti poníženě. Do třetice vzala na milost záletníka, který si ještě týden před svatbou vodil na Českých lvech za pas milenku. Vždyť i jejich svatební fotky hyzdí jeho zafačovaná ruka, již mu při hádce pořezala Denisa...

  Rázem se z ženy, která se těšila nebývalé podpoře, stal terč nejrůznějších posměšků. Internet je plný koláží, lidé Anetě shodně vzkazují, že jim Karlos Vémola se svou Lelou a nekonečnými eskapádami nesahají ani po kotníky.

  Zhrzená modelka si dokonce musela promazat a vypnout diskuzi pod včera zveřejněným prohlášením, kde svatbu potvrzuje. Lidem to ale nevadí, přesedlali na pár dní starý příspěvek a dávají průchod emocím tam.

  „Zklamala jste. Měla jsem vás za chytrou ženskou, co má svoji hrdost. Navíc, co od toho očekáváte?“ zní jeden z těch mírnějších příspěvků.

  Jak číst Anetino vyjádření?

  Vignerová obří kauzu se svatbou včera rozlouskla ve večerních hodinách na Instagramu. Vydala prohlášení, v němž svůj krok vysvětluje poměrně rázným tónem. Pravda ale je, že zamotané kolečko lásky příliš neobjasnila.

  Co lze z jejích slov vyčíst?

  „Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc,“ píše Aneta v první části.

  Razantním krokem v podobě svatby měl Petr Kolečko očividně definitivně rozlousknout prapodivnou ságu, kdy to v jednu chvíli hrál na jednu stranu a potom zase na druhou, ale už toho bylo tak moc, že se nějak rozhodnout musel. Dobré slovo už zřejmě Anetě nestačilo, tak muselo přijít velké gesto. Teď nám chce dát vědět, že se celé kolečko uzavřelo a ona je vítězkou. Aneta ale musí mít na paměti, že o tom, jestli je kolečko uzavřeno, nerozhoduje ona, ale Petr Kolečko.

  Že se jedná o jejich věc, to je samozřejmě pravda. Oba ale jsou veřejně známými osobami, z čehož plyne spousta výhod, ale i obětí. A ztráta soukromí je největší z nich, to celebrity dobře vědí...

  Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného, ale bohužel bulvární média dění mezi námi používají již delší dobu jako zdroj senzací, tak to prostě je. Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem…

  29. března 2023 v 20:53, příspěvek archivován: 30. března 2023 v 13:01

  „Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného, ale bohužel bulvární média dění mezi námi používají již delší dobu jako zdroj senzací, tak to prostě je,“ míní dále Aneta.

  Kdyby doopravdy chtěla svatbu ještě alespoň na nějaký čas utajit, stačilo udělat to úplně nejmenší: Například nejít odhalení naproti tím, že na Instagram dává Petra Kolečka válejícího se v její posteli. Stejně tak si scenárista mohl před rozhovorem na CNN Prima News sundat prstýnek, aby předešel spekulacím. Takto jednoduché to je.

  Co se týče pasáže o bulvárních médiích, ta je v tomto případě naprosto scestná. Šílenější trojúhelník lásky český showbyznys nepamatuje, bulvár se ani nemusí moc snažit nějakou senzaci dolovat, trojice jim vše servíruje sama. Na bulvár si mohla stěžovat lady Diana, ne Aneta Vignerová.

  „Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem,“ uzavírá prohlášení Aneta.

  Chce nám tím vsugerovat, že toho o dění uvnitř kolečka lásky vlastně víme jen zlomek, a kdybychom věděli vše, pak bychom jim ve skutečnosti hrozně moc fandili?

  Jenomže ať už vědí Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem cokoliv, vůbec nic to nemění na faktu, že si on ještě týden před svatbou tiskl milenku láskyplně kolem pasu. A že mu Denisa ještě v době, kdy už byl Kolečko v chomoutu, chystala narozeninovou oslavu a vůbec nic netušila. A to je, zkrátka a jednoduše, neuvěřitelně divné a bizarní.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Zmizení Shopaholic Adel ze sítí je o něco blíž. Nesmí streamovat na TikToku

  Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel přišla o další účet na TikToku, autoři účtu EndgameAdel lidem...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz