Z vyzývavé miss dámou: Vignerová se vedle Petra Kolečka mění k nepoznání

Miss ČR z roku 2009 Aneta Vignerová (31) byla spíše za sexy dračici, která se nebojí ukázat holou kůži, paří až do rána a nebere si s nikým servítky. Ale od té doby, co se před pár měsíci dala dohromady s intelektuálem Petrem Kolečkem (35), jako by prošla proměnou. Drží se stranou, volí outfity, které více zahalují, než odhalují, chová se jako pravá dáma. Že by se chtěla producentovi, který se pohybuje ve vysokých kruzích, vyrovnat?

Krásná modelka Aneta Vignerová se před deseti lety stala královnou krásy a od té doby proplouvala životem většinou po boku statných sportovců s vypracovaným tělem a naditou peněženkou.

Jenže už ji asi omrzeli prostoduší sportovci, s nimiž to může být dobré v posteli, ale mluvit se s nimi asi moc nedalo. Zřejmě zatoužila po někom intelektuálnějším, kdo ji posune dál, do jiné společnosti, než se jen pohybovat mezi partnerkami fotbalistů.

A klofla opravdu zlatý důl. Nejenže scenárista Petr Kolečko, který stál třeba za veleúspěšným seriálem Most!, má všech pět pohromadě, ve svém oboru je to mistr, ale také se pohybuje ve společnosti těch nejlepších umělců u nás.

Sice to Anetu začalo těšit, že se dostala tam, kam se jí ani nesnilo, ale musela změnit i svůj životní styl. Už se nehodí obnažovat tělo, jak byla předtím zvyklá, a omezila outfity, které zahalují jen to nejnutnější. Nyní partnera reprezentuje, jak to jen jde.

Proto se Aneta začala oblékat střídměji, více zahaluje kůži, umí být na červeném koberci elegantní, že vypadá jako herečka z Hollywoodu. Z rebelky se stala dáma první velikosti, ale u ní to zrovna není těžký přerod, Aneta měla vždy styl a francouzský šarm, jejím poznávacím znamením byla chic kalhotová móda.

Dvojice ze sebe po celou dobu nespustila oči.

Dvojice ze sebe po celou dobu nespustila oči.

Ta proměna Anetě svědčí a i nám se její stylizace do dámy líbí. Uvidíme, jestli se jí nezačne stýskat po „starém“ životě párty holky. Zatím to ale vypadá na velkou lásku, kvůli níž se chtěla změnit. 


Komentáře

Mohlo by vás zajímat