jít naiDNES.cz

Vignerová o začátcích v modelingu: Z Itálie nás vyhostili za prostituci!

Aneta Vignerová zavzpomínala na své modelingové začátky, které byly hodně dobrodružné. | foto: Facebook.com

Modelka Aneta Vignerová (31) si na nedostatek zakázek a zajímavých pracovních nabídek nemůže stěžovat. Miss ČR 2009 při té příležitosti zavzpomínala na své začátky, kdy maminka trnula, když její dcera poprvé vyrazila za prací do zahraničí. Jedna z takových cest prý byla hodně dobrodružná a slabší povahy by ji asi nedaly.

Modelka Aneta Vignerová se věnuje modelingu od patnácti let, v té době se poprvé zúčastnila modelingové soutěže s názvem Elite Model Look, kde se umístila jako třetí. Díky parádnímu umístění se jí ihned otevřely dveře do světa, kam také záhy vyrazila.

„S agenturou jsme s dalšími dívkami vyrazily do Itálie, kde na nás bohužel nečekalo focení a přehlídková mola, ale nepříjemné překvapení,“ svěřila se kráska v talkshow Libora Boučka v Karlových Varech, kde byla hostem, podobně jako její přítel Petr Kolečko.

„Teď už se tomu můžu jen smát, tehdy mi ale do skoku rozhodně nebylo, v šestnácti v cizí zemi, sama. Kvůli nějaké administrativní chybě, to se prostě stává, jsme na jih Evropy vycestovaly na turistická víza, ta nám ale byla k ničemu, protože jsme tam jely pracovat,“ prozradila Aneta.

Italské úřady partičku holek z Východu bez platných dokladů ihned vyhodnotily jako krajně podezřelou a podle toho s nimi také policie a úředníci jednali.

„Mysleli si, že jsme prostitutky, které sem rozhodně nepřijely za modelingem. Nakonec to dopadlo tak, že jsme všechny vyfasovaly dvouletý zákaz vstupu do Itálie,“ zavzpomínala Vignerová s tím, že tato zkušenost byla naštěstí jediná.

I tak dlouho nemohla mamince vymluvit, že šlo o omyl a že se do budoucna nemusí ničeho podobného obávat.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře