Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kolečko, Vignerová, Nesvačilová: Přehled celé bizarní nevěry, výroků a utěšujících lží

  Aneta se vedle Petra Kolečka změnila v dámu první velikosti. | foto: Profimedia.cz

  Pokud dosud nebyl, je nyní Petr Kolečko (39) naším nejznámějším scenáristou. Nikoliv pro své dílo, nýbrž pro zálibu v ženách. Vztahový trojúhelník mezi ním, Anetou Vignerovou (35) a Denisou Nesvačilovou (31) je extrémně zamotaný. Poté, co se asi před týdnem chlubila Denisa videem, v němž společně s Petrem mazlí svého psa, měl trávit Kolečko narozeniny s Vignerovou, která sdílela fotky, na nichž je scenárista v její posteli. Teď se podle informací Blesku měli navíc tajně vzít. Co o vztahu doposud řekli? Přinášíme vám velký přehled.

  Ještě nedávno sázela Aneta Vignerová na Instagram sexy fotky v plavkách z Beskyd a lidé v komentářích slintali s tím, že z nich její ex Petr Kolečko zešílí. Netrvalo dlouho a internet oběhly zprávy, podle nichž spolu byl pár opět spatřen, a to i poté, co vzal scenárista na Českého lva Denisu Nesvačilovou.

  Poté, co se navíc Kolečko párkrát objevil ve videích, která točila Aneta na sociální sítě, přišel Blesk s tvrzením, že se pár 14. března dokonce vzal. Jenže ještě 15. března se chlubila Denisa Nesvačilová společným videem s Petrem, v němž mazlí svého psa Čendu.

  Aneta navíc nedávno sdílela třeba video, ve kterém je Kolečko zachycený v posteli se synem Jiříkem. Záznam nakonec raději urychleně stáhla.

  Petr zrovna včera slavil narozeniny a Aneta se vytasila s videem z romantické večeře, podle vína, pizzy a mušlí zřejmě z italské restaurace. Sedí v něm ona, syn Jiřík a ještě jedna postava. Tu už ale modelka nenatočila celou a vidět je tak jenom rameno. Mohlo se jednat o Petra?

  Redakce Expres.cz oslovila i samotnou Anetu a požádala ji o vyjádření. Modelka doposud nereagovala.

  Připravili jsme podrobný seznam vyjádření, která v průběhu celé trojúhelníkové kauzy všichni zúčastnění podávali. A je to jedna divoká divočina.

  Petr Kolečko v Anetině videu

  „Před dvěma dny jsme měli s Petrem spolu takový otevřený rozhovor, kdy jsem se ptala, co je mezi námi špatně, co se děje. Měla jsem tušení, že s ním něco je. Petr nejdříve mlžil, k ničemu se pořádně nevyjádřil. Jen přiznal, že byl s Denisou v kině, když já byla u mámy v Havířově. Až když už to mělo vyjít na povrch, zavolal mi,“ řekla úplně na začátku Expresu modelka v srpnu 2022.

  „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematické bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ udělal tímto Kolečko Vignerové jistě velkou radost o pár dní později.

  „Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ uvedla Nesvačilová pro pořad Showtime.

  Následovala plejáda zmatku, kdy jel Kolečko s Nesvačilovou na dovolenou, přesto měli s Vignerovou lepit vztah a Vignerová mu slíbila dát ještě jednu šanci, protože jsou přece jen rodina.

  Denisa Nesvačilová sdílela video s milovaným psem a Petrem Kolečkem.

  „Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je to nejcennější, a věřím, že zase rodina budeme,“ kál se Kolečko v pořadu Showtime.

  Jenže znáte to, sliby chyby.

  „Chci vám jenom říct, že snaha byla velká, skoro proběhly zásnuby a prodávání baráku, abychom si vytvořili svoje nové a pevné zázemí. Myslím, že se na to jedna dotyčná osoba dívat bude, tak ať ví, s kým má co do činění. Ještě to bude tvrdý,“ varovala Aneta na Instagramu po dalším z Petrových setkání s Denisou.

  „Poslední dobou už necestuji sama a musím říct, že je to skvělé a osvěžující,“ rozpovídala se také poprvé Nesvačilová, tentokrát opět pro Primu.

  Herečka se posléze 4. března 2023 objevila na Lvech po boku Petra Kolečka, a sice den poté, co jí naběhl na nůž.

  „Já to nikdy nepotvrdil a nepotvrzuju,“ vyjádřil se ke spekulacím, že s Nesvačilovou tvoří pár. A Nesvačilová si přisadila. „Jo, já to dementuju,“ řekla s důvtipem sobě vlastním.

  Jubilejní 30. Český lev: Petr Kolečko s přítelkyní Denisou Nesvačilovou

  Humor ji asi přešel. Protože Kolečko se měl týden po Lvech tajně oženit s Anetou Vignerovou, byla to právě Denisa, která na něj měla 29. března 2023, tedy den po jeho narozeninách, čekat marně s dárkem a plánem na oslavu. Místo toho dostala od Kolečka „dáreček“ ona, a to zprávu o tom, že její přítel si vzal někoho jiného.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Zmizení Shopaholic Adel ze sítí je o něco blíž. Nesmí streamovat na TikToku

  Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel přišla o další účet na TikToku, autoři účtu EndgameAdel lidem...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz