Tady a teď se ti odevzdávám! Langerová zasypala přítelkyni něžnostmi

Aneta Langerová zahrnula přítelkyni něžnostmi. | foto: Profimedia.cz

První SuperStar Aneta Langerová (32) o svém soukromí většinou mlčí a zřídkakdy se na veřejnosti objeví po boku přítelkyně. Když ale na pražském Výstavišti představovala s Bárou Hrzánovou novou audioknihu, přijela ji podpořit přítelkyně. Zpěvačka se od ní nehnula na krok a zahrnula ji něžnými doteky.

Zpěvačka hitu Hříšná těla, křídla motýlí se zúčastnila pětadvacátého ročníku mezinárodního knižního veletrhu.

S Bárou Hrzánovou, s níž Anetu Langerovou pojí přátelství, představily audioknihu Pane Bůh, tady Anna. Zpěvačka k ní složila hudbu, zatímco herečka jí propůjčila svůj nezaměnitelný hlas.

Langerová, která svou lesbickou orientaci veřejně přiznává, nebyla na knižním veletrhu sama. Společnost jí dělala také přítelkyně, již Langerová nikdy nepředstavila.

Dvojice vypadala velmi zamilovaně. Zpěvačka ze své drahé polovičky nespustila oči, neustále se jí dotýkala a zahrnovala ji polibky. Ženy spolu dokonce pily z jednoho kelímku na pivo.

Není jisté, zda se jedná o stejnou ženu, s níž byla Aneta Langerová spatřena loni v létě. To bylo relativně nedlouho po rozchodu se slavnou režisérkou dokumentů Olgou Špátovou, která Langerovou vystřídala za Jana Malíře, jemuž porodila dceru.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat