Aneta Krejčíková vzpomíná na svoje prsa, Kerestešovou za to hejtují

Herečky se pochlubily svými ňadry, ale zatímco Aneta je chválená, Andrea se kvůli tomu dostala pod palbu kritiky. | foto: Instagram

Obě herečky jsou hrdými maminkami, které se nebojí ukazovat mateřskou lásku nejen na sociálních sítích, ale i na veřejnosti. Jenže přece se jim dějí odlišné věci. Andrea Kerestešová (34) se dostala pod palbu kritiky, že ukázala decentní výstřih. Zato Aneta Krejčíková (27) sklidila za svá obrovská ňadra potlesk, i když ukázala více, než by možná pro někoho bylo zdrávo. Co myslíte vy?

Herečka Andrea Kerestešová se chtěla svým fanynkám pochlubit jarní fotkou s věncem na hlavě a jak leží v trávě. Jen jí prosvítala trochu podprsenka s dekoltem. Jakou reakci to vyvolá, sama netušila.

Ihned jí začaly chodit komentáře, že jako matka a křesťanka by se takto neměla vystavovat, že je to vulgární, jestli jí není hanba a proč se takto ve svém věku vystavuje?

Přitom šlo o opravdu decentní fotku, kde je sotva něco vidět a herečce to ještě k tomu moc sluší. Sama Andrea zlostnou paní dost hezky „setřela“. 

Andrea Kerestešová si kvůli této fotce s prosvítajícími prsy pořádně vyslechla.

Andrea Kerestešová si kvůli této fotce s prosvítajícími prsy pořádně vyslechla.

„Na starých křesťanských obrazech byly kdysi vyobrazené matky, ženy kojící, v plné ženské kráse, je to jen úhel pohledu,“ napsala na Instagram s humorem sobě vlastním a dál už to naštěstí neřešila. 

Zato Aneta Krejčíková se opravdu odvázala.

Nejenže ukázala hodně naditý dekolt v těhotenství, na které zrovna vzpomínala, ale v průhledném tričku ve vaně bylo vidět více, než by se u maminky malého miminka hodilo. 

Aneta se i v těhotenství pořádně odvázala.

Aneta se i v těhotenství pořádně odvázala.

Kdo by si ale myslel, že u fotek, kterými chtěla dokázat, že i jako těhotná žena se za své tělo nestyděla, bude spousty nevraživých komentářů, mýlil by se. 

Všichni Anetu chválili za odvahu, za to, že dokáže ukázat tělo v plné kráse a nestydí se za své bujné křivky. Přitom oproti kolegyni Andree opravdu ukázala hodně intimní detaily. 

Komentáře