jít naiDNES.cz

Aneta Krejčíková vzpomíná na svoje prsa, Kerestešovou za to hejtují

Herečky se pochlubily svými ňadry, ale zatímco Aneta je chválená, Andrea se kvůli tomu dostala pod palbu kritiky. | foto: Instagram

Obě herečky jsou hrdými maminkami, které se nebojí ukazovat mateřskou lásku nejen na sociálních sítích, ale i na veřejnosti. Jenže přece se jim dějí odlišné věci. Andrea Kerestešová (34) se dostala pod palbu kritiky, že ukázala decentní výstřih. Zato Aneta Krejčíková (27) sklidila za svá obrovská ňadra potlesk, i když ukázala více, než by možná pro někoho bylo zdrávo. Co myslíte vy?

Herečka Andrea Kerestešová se chtěla svým fanynkám pochlubit jarní fotkou s věncem na hlavě a jak leží v trávě. Jen jí prosvítala trochu podprsenka s dekoltem. Jakou reakci to vyvolá, sama netušila.

Ihned jí začaly chodit komentáře, že jako matka a křesťanka by se takto neměla vystavovat, že je to vulgární, jestli jí není hanba a proč se takto ve svém věku vystavuje?

Přitom šlo o opravdu decentní fotku, kde je sotva něco vidět a herečce to ještě k tomu moc sluší. Sama Andrea zlostnou paní dost hezky „setřela“. 

Andrea Kerestešová si kvůli této fotce s prosvítajícími prsy pořádně vyslechla.

Andrea Kerestešová si kvůli této fotce s prosvítajícími prsy pořádně vyslechla.

„Na starých křesťanských obrazech byly kdysi vyobrazené matky, ženy kojící, v plné ženské kráse, je to jen úhel pohledu,“ napsala na Instagram s humorem sobě vlastním a dál už to naštěstí neřešila. 

Zato Aneta Krejčíková se opravdu odvázala.

Nejenže ukázala hodně naditý dekolt v těhotenství, na které zrovna vzpomínala, ale v průhledném tričku ve vaně bylo vidět více, než by se u maminky malého miminka hodilo. 

Aneta se i v těhotenství pořádně odvázala.

Aneta se i v těhotenství pořádně odvázala.

Kdo by si ale myslel, že u fotek, kterými chtěla dokázat, že i jako těhotná žena se za své tělo nestyděla, bude spousty nevraživých komentářů, mýlil by se. 

Všichni Anetu chválili za odvahu, za to, že dokáže ukázat tělo v plné kráse a nestydí se za své bujné křivky. Přitom oproti kolegyni Andree opravdu ukázala hodně intimní detaily. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 13. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  16
 • Haha
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
 • Tvl
  12
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře