jít naiDNES.cz

Krejčíková s Absolonovou na párty: Jak být těhotná i vkusně a skromně

Těhotenství dvakrát jinak. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Když dva dělají totéž, není to rozhodně totéž! Aneta Krejčíková se s Monikou Absolonovou potkala na jedné akci, obě se ukázaly s těhotenskými břichy téměř před „cílovou stanicí“, ale na každou byl pohled naprosto odlišný. Zatímco jedna svou mateřskou chloubu ukazuje v plné odhalenosti, druhá ji nosí decentně zakrytou šaty.

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková (27) co nevidět přivede na svět své první dítě, a protože je léto, všichni víme, jak Anetino břicho vypadá hezky zblízka a do posledního detailu. Krásná herečka totiž rozhodně neztrácí čas s nákupy těhotenských tunik a šatů a břicho namísto toho odhakuje společenských akcích.

Na tiskové konferenci TV Nova se potkalo těhotných hvězd rovnou několik, mezi nimi i Aneta Krejčíková s Monikou Absolonovou (41), které si udělaly společnou fotografii. Rozdíl mezi dámami je na první pohled přímo do očí bijící!

Monice Absolonové se porod také blíží sedmimílovým krokem, ale na akci zvolila dlouhé černé šaty, které se na takovou akci hodí a těhotenské siluetě vyloženě lichotí.  Bříško zdůrazňuje a zároveň zakrývá, není potřeba to křičet do světa a neustále na své těhotenství upozorňovat.

Nadšená Aneta Krejčíková si ještě užívá před porodem.

Anetino břicho se na vás line ze všech stran a akcí.

To Aneta Krejčíková si vyšla pěkně na lehko, pupek nechala v celé kráse, jen kolem prsou měla pestrobarevný top, jako by se jednalo o outfit „hurá na pláž“. Někdy je méně prostě více.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:13 7. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  71
 • Super
  28
 • Haha
  15
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat