jít naiDNES.cz

Aneta Krejčíková vyvalila pupek a promluvila o těhotenství: Je to strašné!

Aneta má velký apetit. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Svého prvního potomka se sice s partnerem Ondřejem nemohou dočkat, Aneta Krejčíková si ale těhotenství rozhodně neužívá. A nemohou za to jenom tropická vedra, která v posledních týdnech trápí celé Česko. Hvězda nováckého seriálu Ulice nechápe, jak těhotenství někdo může nazývat nejkrásnějším obdobím pro ženy. Ona podle svých slov doslova trpí!

Aneta Krejčíková sice přiznává, že poetika těhotenství, kdy se v těle ženy rodí miminko, je nádherná, jinak ale podle jejích slov rozhodně nejde o nejkrásnější období ženy. „Alespoň pro mě to tak není. Už se těším, až se zase dostanu do formy. Od sedmého měsíce mě pálí žáha. Není to vůbec příjemné. Ta mě pálí vždy, když si lehnu, a teď musím ležet docela často,“ přiznala herečka, která již přibrala necelých dvacet kilo.

Přesto je Aneta se svým tělem spokojená. Na tiskovou konferenci k podzimnímu schématu televize Nova dorazila se zcela odhaleným bříškem. A rozhodně jí nepřišlo, že by se oblékla nějak extravagantně. „Oblékám si to, co je mi pohodlné. Mám ráda sluníčko a je pro mě přirozené, když je hezky, aby na mě svítilo,“ přiznala Aneta s tím, že ještě donedávna byla ve vedrech strašná hrdinka, ale od minulého týdne i jí už leze na mozek.

„Nejlíp mi je v autě, kde si můžu pustit klimatizaci nebo otevřít okýnka. Jinak si dávám studené šátky nebo se sprchuju v šatech studenou vodou,“ vysvětila herečka, která má termín porodu 5. září. A ačkoliv zatím výbavičku nemá, zůstává v klidu.

„Já jsem hrozný pankáč. Doufám, že to během příštího týdne stihnu připravit,“ uzavřela Krejčíková. 

Tu i od září budeme vídat v Ulici, je ale otázkou, jak dlouho to bude. Má sice ještě předtočené díly, ale zatím netuší, kdy se hodlá vrátit z mateřské dovolené zpátky do pracovního procesu. To bude podle jejích slov záležet dost na miminku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:07 6. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  56
 • Trapas
  48
 • Cože
  20
 • Haha
  17
 • Tvl
  16
 • Sladký
  12
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat