Krejčíková vzkazuje správcům Instagramu: Na co si hrajete, vy pokrytci?

Aneta má neuvěřitelnou dávku ženskosti, kterou se nestydí ukázat. | foto: Profimedia.cz

Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová z Ulice má ženskosti na rozdávání a nahoty se nebojí. Pro její bujné poprsí je její nahé tělo vděčným cílem pro fotografy i kameramany. Jak nahotu za kamerou vnímá a proč nesnáší pokrytce?

Cesta herečky pro Anetu Krejčíkovou začala ve 14 letech právě seriálem Ulice, což jí otevřelo dveře k dalším filmovým i televizním nabídkám. O tom, že bude herečkou, přitom dřív nesnila.

Že bych si jako malá říkala, že budu herečka, to ne. Ale později jsem si uvědomila, že to bylo jasné. Protože já jsem měla každý týden nový nápad, čím budu. Byla jsem nestálá a chtěla vyzkoušet cokoliv. Což je vlastně herectví,“ uvádí pro Magazín DNES.

Kromě herectví je krásná Krejčíková spojována s nahotou a má kolem sebe auru „té, co se nebojí vysvléknout“, což dokazují i filmové scény, a pokud to není film, „postne“ Aneta sem tam nějakou nahou fotku.

Když je ve filmu role striptérky, tak je asi normální, že se tam svlékne, ne? Což neznamená, že si myslím, že by se kdekdo měl na ulici svlékat. Ale když jde o roli, je to přece něco jiného. Mou hlavní zálibou rozhodně není svlékat se ve filmu. Ale jestli to někdo chce vidět takto úzce, tak ať to vidí,“ uvedla v rozhovoru herečka.

Jak Aneta uvádí, považuje se za „pravdoláskařku“ a nemá ráda pokrytectví, za což považuje i to, že se leckdo pohoršuje nad decentní nahou fotkou v dnešním světě, kde je internet narvaný erotikou k prasknutí. Když nedávno zveřejnila bazénovou fotku, kde nad hladinou vyčnívají prsa, správci Instagramu tuto fotku hned smazali. To herečku pořádně naštvalo, a nejenže jim poslala vzkaz, ale fotku tam dala zpátky (a ta znovu zmizela samozřejmě).

„Zpráva pro správce Instagramu a kohokoliv, kdo o něčem rozhoduje a zabývá se úplně zbytečnými věcmi. Na co si to hrajete? Internet je plný zla, nelegálních věci, videí, kde se ubližuje druhým, porna, nahoty a vy se skutečně budete zabývat fotkou, která je decentní a navíc velmi krásná?! Prosím, prosím, vyndejte si hlavu ze svých zadků plných škatulkových tabulek a věnujte čas něčemu smysluplnému,“ rozohnila se Krejčíková.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:48 29. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  39
 • Haha
  15
 • Trapas
  14
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  7
Komentáře