jít naiDNES.cz

Aneta Krejčíková pro Expres: Chci rodit doma, mám s tím zkušenosti

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) se za pár měsíců stane dvojnásobnou maminkou. A rozhodla se pro netradiční krok, bude rodit doma před ročním synem Benem. Co ji k takovému pro dnešní dobu dost nezvyklému rozhodnutí vedlo?

Pohledná herečka Aneta Krejčíková všechny šokovala. I když nikdy nešla s proudem, nikdo netušil, že je zastánkyní domácích porodů, a dokonce sama se do toho hrne.

V dnešní době různých trendů se v poslední době dost rozmohly představy o domácích porodech, ženy chtějí rodit u rodiny a možná ani neuvažují nad riziky, která mohou nastat.

I Aneta Krejčíková chce být „moderní“ a ráda si vyzkouší, jak rodily naše babičky doma jen s porodní bábou. Tu vystřídala dula, která má vést celý porod. A u narození sourozence být měl být i sám malý Ben. 

„Chci domácí porod, protože s ním mám zkušenosti,“ řekla Expresu těhotná herečka.

Bude Ben nakonec taky u porodu svého sourozence?

Bude Ben nakonec taky u porodu svého sourozence?

Dál se o tom nechtěla bavit, ani o možných rizicích nechtěla slyšet. Prostě se tak rozhodla a je přesvědčená, že narození nového života bude nejlepší doma s partnerem a malým Benem.

Snad se porod nijak nezkomplikuje a nebude sama herečka a nenarozené dítě v ohrožení života, jak se u domácích porodů dost často stává. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat