jít naiDNES.cz

Verešová se chlubí cizím pozadím. Fotku ze známé stránky vydává za své?

Andrea Verešová se chlubí cizím peřím. Cizí fotky vydává za své! | foto: Instagram

Modelka Andrea Verešová (36) je proslulá pro svou bezchybnou postavu a její zadek dokonce obdivují tisíce mužů. Jenže se sebou není zřejmě spokojená. Na svůj Instagram vkládá cizí fotky a vydává je za své!

Modelka Andrea Verešová má jedno z nejhezčích těl v České a Slovenské republice. Pro její zadeček by její vrstevnice i o desítky let mladší slečny vraždily, to však slovenské krásce ale zřejmě nestačí.

Na svůj Instagram totiž umístila fotku cizího pozadí a všem popřála pěkný večer. Jenže se pořádně přepočítala. Namísto pochvalných komentářů se jí dostala vlna kritiky.

Fanoušci si okamžitě všimli, že nejde o její slavné pozadí, nýbrž o ukradenou fotografii z jiného profilu. „Ještě třeba upozornit, že to není vaše fotka,“ upozornila jedna z uživatelek a další jí ihned přikývla: „Nemá to zapotřebí, tak ať se chlubí pozadím svým.“

Rozhodla se snad jít Verešová ve stopách své rivalky Simony Krainové? Ta před necelými dvěma lety sdílela fotky polské blogerky Dominicy a vydávala je za své. A stejně jako Andrea si vyslechla pořádnou kritiku.

Andrea Verešová se chlubí cizím peřím.

Andrea Verešová se chlubí cizím peřím.

Těžko říct, co k takovému jednání modelky dohání. Že by nespokojenost s vlastním tělem? Verešová už v minulosti na jedné přehlídce odhalila, že ji trápí strie, a tak by si zřejmě podobně přiblížený záběr nemohla bez retuše dovolit.

Andrea ostatním ženám ukázala, že i jí trápí běžné věci.

Andrea ostatním ženám ukázala, že i ji trápí běžné věci.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:49 30. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  19
 • Trapas
  14
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Super
  6
 • Cože
  4
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře