jít naiDNES.cz

Orgie u bazénu: Takhle se sexy Verešová vinula kolem své žhavé kamarádky!

Takto rozjetou jsme Andreu dlouho neviděli. | foto: Instagram

Takhle rozjetou ji neznáme. Téměř čtyřicetiletá modelka Andrea Verešová zveřejnila snímky, ze kterých jdou na její fanoušky mrákoty. Dvojnásobná maminka totiž předvedla, že se stále umí kroutit jako zamlada. Na tuhle párty na řeckém ostrově Mykonos dlouho nezapomenou!

Jak jsme vás již informovali, naše krásky Andrea Verešová a Monika Koblížková si momentálně užívají dovolenou na řeckém ostrově Mykonos. Předtím než se jim povedlo prvotřídní faux pas v podobě zveřejnění dvou téměř totožných snímků, ovšem s tím rozdílem, že jednu z fotografií předtím prohnaly aplikací FaceApp, ale druhou ne, si pobyt na ostrově doopravdy užily.

Alespoň z Instagramu Andrey Verešové je zřejmé, že si dovolenou užívá plnými doušky. Andrea, která se může pyšnit opravdu luxusní postavičkou, totiž ostatním rekreantům předvedla, jak se umí kroutit Miss Slovensko 1999. A nutno říct, že se bylo na co dívat. Navíc když se k Verešové přidaly její dvě krásné kamarádky, kolem nichž se Andrea vinula jako liána.

Andrea, která je na snímcích v titěrných jednodílných plavkách, se dokonce nechala slyšet, že šlo o nejlepší bazénovou párty, kterou zažila. Nutno říct, že z jednoho ze snímků je zřejmé, že ona byla na večírku jednou z mála v plavkách. Ostatní hosté byli normálně oblečení.

Tak jenom jestli si Verešová s kamarádkami nespletly večírek. A i kdyby ano, přítomní pánové to Andree určitě milerádi odpustili.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:41 20. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Tvl
  15
 • Super
  10
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře