Na pevnině hořelo, Verešová „dřela“ na ostrovech: Modeling je občas fuška!

Andrea Verešová to má v hlavě srovnané, na sobě má ale ráda asymetrii. | foto: Instagram Andrey Verešové

Ještě než Andrea Verešová (38) odjela na sportovní tábor s dětmi z dětských domovů, nabírala síly prací na řeckém ostrově Mykonos. Při té příležitosti přiznala, že modeling dá občas docela zabrat. Faktem je, že se modelka pyšní dokonalou postavou a jen zázrakem nezačalo hořet i tady, protože focení bylo pořádně žhavé.

„Miluji svoji práci. Možná to tak nevypadá, ale i modeling je fuška a dá občas pořádně zabrat. Ale mám štěstí, že můžu dělat, co mě opravdu baví,“ svěřila Andrea Verešová svým fanouškům na sociální síti a přidala pár fotek jako důkaz.

To ale nebylo zdaleka všechno. Mořský vzduch, voda a ostrovní pohoda, na hony vzdálená ohnivému peklu, které lidé prožívali na řecké pevnině, krásku naladily natolik, že přidala i několik mouder. „Konfucius jednou řekl: Vyberte si práci, kterou milujete, a už nikdy nebudete pracovat,“ vzkázala Verešová, která na řecký ostrov Mykonos přijela nafotit kolekci oblečení.

Do té doby sbírala s manželem Danielem Volopichem a dětmi Danem a Vanessou síly na chorvatském pobřeží. Nutno říct, že Mykonos, kde se potkala i s Leošem Marešem a jeho manželkou Monikou, je „trochu iná káva“ než oblíbená destinace Čechů a Slováků.

„Užili jsme si focení nové kolekce s italskou firmou i krásné chvíle u moře a poznali úžasná místa. Teď už mě zase čeká kopec práce a sportovní kemp pro děti z dětského domova,“ dodala Andrea.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:08 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  8
 • Haha
  6
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5
 • Cože
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat