Sexy Andrea Verešová překvapila: Tvrdší alkohol je dezinfekční a ozdravný!

15. března
Sexy modelka Andrea Verešová (38) velice dbá na štíhlou figuru, protože si moc dobře uvědomuje, že je to její pracovní nástroj. Ale Expresu přiznala, že i ona občas zhřeší, a to dokonce s alkoholem. Dokázala se vůbec někdy opít? Jaké má kocoviny?

S usměvavou modelkou Andreou Verešovou se redakce Expresu potkala na Vodka party, tudíž bylo jasné téma rozhovoru.

Krásná Slovenka nás překvapila tím, že to umí na party pořádně rozjet a alkoholu se rozhodně nebojí.

„Vztah k alkoholu mám standardní a pozitivní. Ale samozřejmě jsem už opatrná a ráda si vychutnám skleničku dobrého pití, jsem opatrnější,“ rozpovídala se modelka před kamerou Expresu.

A co vlastně taková útlá modelka pije, aby ji to nedostalo hned pod stůl? Přece jen má „dvacet kilo i s postelí“.

„Jak se to vezme. Já jako Slovenka se nevyhýbám tvrdšímu alkoholu, protože si právě myslím, že dokáže být správně dezinfekční a ozdravný. Dokonce i detoxikuje, ale všeho s mírou, i s tím alkoholem, a pak to může mít i benefity,“ překvapila nás Andrea.

Kdy sama byla naposled na mejdanu, kde by se zdržela až do rána? Přece jen má dvě děti, ale nezůstalo v ní trošku té nezkrotné rebelky?

„Je pravda, že se už s věkem vyhýbám nějakým velkým akcím a jsem raději doma. Nicméně zrovna tento víkend byl Světový pohár ve Špindlerově Mlýně, tam jsem byla i tak trochu pracovně, moc jsme si to užili. I když neplánovaně, ale zůstali jsme až do rána,“ smála se Andrea.

Andrea se rozpovídala nejen o tom, jaký má vztah k alkoholu.

Andrea se rozpovídala nejen o tom, jaký má vztah k alkoholu.

Má zaručený lék na kocovinu, jak se po takovém mejdanu „spravit“, aby mohla normálně fungovat a nebylo jí špatně?

„Já jsem někde slyšela, že existují nějaké tabletky. Ale mně asi nejvíce pomáhá hodně vody a dobré jídlo. Jestli ale někdo máte zaručený recept na kocovinu, tak sem s ním, napište mi ho na můj Instagram,“ požádala pobaveně své fanoušky.

Přestože nás svým přístupem k veselení se překvapila, dodala, že se nikdy neopila tak, že by si nic nepamatovala, na což je hrdá. Ráda by v tom pokračovala i nadále, proto ji na akci, kde jsou novináři, s více než jednou sklenkou neuvidíte.

Fotogalerie

Anketa

Sexy Andrea Verešová překvapila: Tvrdší alkohol je dezinfekční a ozdravný!

Super 22
Haha 22
Cože 16
Tvl 13
Komentáře