Verešová to schytala od Ornelly: Andreo, přestaň si hrát na věčnou mladici!

Ornella Koktová se obula do Andrey Verešové. Prý až příliš tlačí na pilu. A rozhodně se neobléká jako „mamička“. | foto: Koláž Expres.cz

Modelka Andrea Verešová (38) si vždycky zakládala na tom, že vypadá skvěle. To je taky svatá pravda, postavu má bez jediné chybičky. S oblečením, které vynese do světa, je to ale často horší. Není na čase vyměnit stylistu? Třeba taková Ornella Koktová (26) má za to, že by to známá kráska měla zvážit, protože vesmírný model, v němž nedávno vyrazila, byl prý hodně diskutabilní.

„Hned zkraje musím říct, že Andrea je opravdu krásná žena, která si při své figuře může dovolit takřka jakékoliv šaty. Nicméně její disco volba v podobě overalu Balmain mi nepřijde jako vydařená,“ nechala se slyšet Ornella Koktová, která – stejně jako známá kráska – vyrazila na pražskou módní událost.

„Overal jako takový je fajn, ale Andrea svým pojetím jako by až moc tlačila na to, být za každou cenu trendy, v kurzu a forever young,“ řekla na adresu Andrey Verešové, která do víru módního velkoměsta vyrazila v oblečku, za nějž by se nemusela stydět ani Kylie Minogue.

Modelka podle ní příliš dbá na to, aby byla za každou cenu označovaná za sexy krásku, a málokdy udělá „partu“ s podprsenkou, i když na každém kroku říká, že je hlavně maminkou na plný úvazek.

Andreina outfitu i chování si ale nevšimla jenom Koktová. Zaznamenali jej i další přítomní hosté, z nichž někteří nestačili zírat. „V reálu tam přišla, veledůležitě se všude vyfotila, to ovšem k nelibosti okolí. Předvedla, jaká je VIP, a její doprovod byl stylista, který je asi největší kretén v Praze. No a tím to hasne. Pyžamo si měla převléct,“ poznamenala jedna z návštěvnic.

Faktem je, že věrný druh Verešové, a nemyslíme jejího chotě Daniela Volopicha, je na společenských akcích známý jako falešná pětka. „Neumí se chovat, arogantně povykuje na personál, po kterém se dožaduje vína ne po skleničkách, ale po lahvích. Z akcí odchází poslední, prostě takový rádoby luxusní vyžírka,“ podrobil její doprovod nemilosrdné kritice jeden z pořadatelů akcí, který si nepřál být jmenován.

Zlí jazykové tvrdí, že si Andrea Verešová na akce beztak vybírá outfity sama a stylistu má spíš jako osobního asistenta, jenž jí čechrá vlasy, otevírá dveře a fotí ji na mobil, než jako módního guru, který se vyzná v nejnovějších trendech...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat