jít naiDNES.cz

S Jaromírem jsem se neviděla 15 let. Andrea Verešová promluvila o rozchodu s Jágrem

Nejdiskutovanější kauzou těchto dní je bezpochyby rozchod Jaromíra Jágra. Veronika Kopřivová ale není první kráska, se kterou to slavné osmašedesátce nevyšlo. Proč se jeho cesty rozešly s krásnou Andreou Verešovou, s níž byl dlouhých šest let?

Letos sice uplynulo dvanáct let od její svatby s právníkem Danielem Volopichem, se kterým má dvě krásné děti, ale předtím než se seznámila se svým osudovým mužem, tvořila pár s Jaromírem Jágrem.

S ním žila dlouhých šest let, čímž se zařadila mezi nejvážnější vztahy hokejové legendy. Proč jim to ale nevyšlo? O tom se Andrea Verešová rozpovídala během módní show v prostorách vodního parku ve slovenské Bešeňové.

„Já ani nevím, proč nám to nevyšlo. Dá se říct, že jsme měli každý jiný pohled na život a jiné plány do budoucna,“ vysvětlila Verešová, která se v minulosti nechala slyšet, že je příliš mladá na to, aby dělala jen domácí hospodyňku, starala se o statek, dojila kravičky a okopávala brambory.

Andrea netoužila ani po tom být chůvou gamblera, což naznačila, když tehdy na dotaz, zda spolu byli v Las Vegas, odpověděla, že ano, ale ne spolu, protože on hrál a ona chodila po atrakcích.

Dnes váží každé slovo. Na otázku, proč vztahy legendárního hokejisty vždy skončí rozchodem, odpověděla diplomaticky.

„Každý jsme jiný. I v každé etapě života potřebujeme něco jiného. Netuším, jak to má Jaromír. Neviděla jsem se s ním patnáct let. Nevidím do něj. Nerada bych spekulovala,“ sdělila nám Andrea s tím, že lidé se scházejí a zase rozcházejí.

„Rozchod je součástí života,“ dodala slovenská modelka, která je sice vděčná, že ona životního partnera, s nímž má dvě krásné děti, našla, ale přiznala, že ani jejich vztah nebyl vždy idylický.

„Jsem nesmírně vděčná, že mám partnera, který je mi oporou, máme dvě krásné děti a pořád nám to funguje, přestože je to v showbyznysu kolikrát velice těžké a složité. Je to tím, že jsme oba Raci (znamení) a pro nás je rodina prioritou. Je to kotva, kam se rádi vracíme. Bez své rodiny bych nemohla dělat ani tu práci,“ uzavřela Verešová.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat