jít naiDNES.cz

Verešová vyzrála na podzimní chandru: Pošmourný den jí prozáří vybělený chrup

Andrea Verešová zřejmě zatoužila po zubech, jaké měl Ross Geller v seriálu Přátelé... | foto: Koláž Expres.cz

Modelka Andrea Verešová (39) našla velmi účinný způsob, jak zatočit s chandrou. Ta na ni padla s příchodem prvních podzimních dní. Se slzou v oku dala vale letním radovánkám a sexy plavečkám, pak však přišla na to, jak zářit i ve chvílích, kdy je slunce skoupé a teploty padají dolů. Vybělila si zuby tak, že září jako chrup Rosse Gellera v legendárním seriálu Přátelé.

„Pořád se ještě nedokážu vzpamatovat a zařadit se do chodu běžných dní, školních a pracovních povinností a starostí. A ani si nechci představit, až opět začneme nosit ty příšerné vrstvy oblečení,“ posteskla si u jedné z „bikinových“ fotografií Andrea Verešová

„Sice miluju hory a zimní sporty, ale stačilo by mi to na víkend a pak zase šup do tepla k vodě,“ přemýšlí s příchodem prvních sychravých dní kráska, která by nejraději chodila jen v titěrných plavkách (a fotila se při tom).

Vzhledem ke školní docházce dětí a hlavně pracovnímu „zápřahu“, o kterém tak ráda a často hovoří, se do tepla na většinu roku zatím přestěhovat nemůže. 

Andrea se naštěstí umí zabavit a najít si zábavu ve chvílích, kdy jí kvůli pošmournému počasí není do smíchu. „Dneska jsem zvolila speciální omlazení pleti High Deep Matrix, dentální hygienu a bělení zubů,“ pochlubila se svým fanouškům Verešová. 

Skvěle tak vyzrála na šeď nastupujícího podzimu, který bývá skoupý na sluneční paprsky a vysoké teploty. Známá kráska nyní doslova září. Navíc prozáří den každému, kdo ji potká, a to se taky počítá.

Zářivostí chrupu nyní konkuruje i Rossu Gellerovi z Přátel, který bělení zubů také podstoupil, akorát to „trochu“ přehnal s odstínem bílé. Nebo se zase jednalo o hrátky s Photoshopem, na němž si Verešová v poslední době hned několikrát „vylámala zuby“.

Fotogalerie

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Pátek 18. října 2019, svátek má Lukáš
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz