Nechtěla jsem být jako Kristelová, říká Pomeje, která ale dělá to samé

Andrea Pomeje svého manžela Jiřího na fotkách upozadila z toho důvodu, že nechtěla působit jako Kateřina Kristelová. S Petrem Plačkem se dělá všechno pro to, aby tak působila. | foto: Koláž Expres.cz

Od té doby, co randí se svalnatým pokrývačem Petrem Plačkem (38), Andrea Pomeje (30) tapetuje sociální sítě fotkami, aby názorně demonstrovala štěstí a pohodu, kterou zažívá. V souvislosti se svým manželem Jiřím Pomejem (53) pak uvedla, že momentkami s ním šetřila, aby „nevypadala jako Kristelová“. Což teď po boku Plačka rozhodně nevypadá.

„Prý jsem hotová konspirátorka, protože jsem kdysi s Jirkou žádné fotky nezveřejňovala. Jo, bylo jich fakt málo,“ přiznala dýdžejka, kterou dopálilo srovnání stavu jejích profilů na sociálních sítích v době soužití s Jiřím Pomejem a teď, po boku Petra Plačka.

„Jediný důvod ale byl ten, že jsem si uvědomovala, že jakoukoliv fotku ze soukromí zveřejním, bude ihned publikovaná a můžu pak vypadat jako Kristelová a celý náš vztah shodit,“ zamyslela se Andrea Pomeje

Ta se ze samého strachu nepodobat se Kateřině Kristelové a její demonstraci partnerské a rodinné pohody moderátorce v mnoha ohledech nebezpečně přiblížila.

„Teď je jiná situace, mám vedle sebe normálního, no jak kdy, kluka a fotky sem prostě dávat budu!“ slíbila Pomeje, která si právo na postování fotek nechce nechat vzít.

„Chtěla jsem na konci napsat TEČKA!, ale to už by prozradilo, že jsem nas*aná,“ napsala závěrem svého vysvětlujícího statusu Andrea, která bude bez bázně a hany snímky ukazovat dál.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:04 28. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Haha
  15
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Tvl
  10
Komentáře