Z dýdžejky influencerkou! Andrea Pomeje úspěšně prodává své tělo

Andrea Pomeje útočí svými sexy křivkami. Stala se z ní typická influencerka. | foto: koláž expres

Vždycky byla kus, jen ne vždy to dávala tolik na odiv. Není to tak dávno, co Andrea Pomeje sdílela leda tak upoutávky na akce, na nichž vystupovala jako dýdžejka. Dnes svůj takřka bezchybný exteriér propůjčuje nejen do reklam na nejrůznější služby, ale stojí modelem i těm nejžádanějším fotografům.

Andrea Pomeje už dávno není jen ta, co si vzala krachujícího producenta a dabéra Jiřího Pomejeho. Nejdříve se po boku Pomejeho vyprofilovala v dýdžejku, která ale měla jméno, což oproti obyčejné dýdžejce z Horní Dolní byla nesporně výhoda (byť možná vykoupená, jak by mohla sama Andrea namítnout).

Dnes je ale z Andrey normální celebrita, influencerka. Čím víc se její jméno objevovalo v titulcích společenských časopisů, tím víc se dýdžejka prezentovala na Instagramu, kam už zdaleka nevkládala jen upoutávky na párty!

Chopila se šance, k čemuž použila, stejně jako mnoho jiných postav ze showbyznysu, své tělo.

Jako mimořádně sexy žena se s tím rozhodně nepáře a své odhalené křivky ochotně vystavuje před objektivy respektovaných fotografů, kterým pózují nejúspěšnější tuzemské modelky.

Andrea Pomeje útočí svými zbraněmi.
Andrea Pomeje útočí svými zbraněmi.

Naposledy Andrea Pomeje ukázala dokonalé pozadí, přičemž se jedná zřejmě o placenou spolupráci s jednou z klinik krásy.

Konečně jsem se dostala k tomu vám ukázat zadek a zhodnotit proceduru, kterou jsem absolvovala. Byla jsem překvapená, že výsledek byl vidět hned po první náloži, i přes to, že jsem byla hodně citlivá a jeli jsme na nízké frekvenci,“ pochvaluje si Andrea.

Ne že by její pozadí nevypadalo úplně stejně před pár měsíci v Thajsku, kde ho ukázala u moře.

Andrea Pomeje navštívila kliniku krásy, kde si nechala „zregenerovat“ pozadí.

Andrea Pomeje navštívila kliniku krásy, kde si nechala „zregenerovat“ pozadí.

Že se z Andrey stala influencerka, dokazuje nejen hromadou sexy póz, jimiž krmí Instagram, ale podobně jako jiné krásky začíná i Andrea filozofovat nad nesmrtelností brouka. 

Andrea Pomeje je plnohodnotnou influencerkou.

Andrea Pomeje je plnohodnotnou influencerkou.

Úvahy potom prokládá snímky, na nichž je samozřejmě v sexy spodním prádle. Fotkou se zamyšleným výrazem by přitáhla leda tak pár svých kamarádek.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat