Dvě tváře Andrey Pomeje: Před dcerkou smích, o samotě ztrápený výraz

Prožívá nejhorší dny svého života, před svou čtyřletou dcerkou Aničkou musí dělat statečnou. Zatímco v srdci pláče, navenek se usmívá. Když ale není malá blízko, Andrea Pomeje není schopná na své tváři vyloudit ani známku úsměvu.

„Tato nemoc je někdy těžší pro okolí než pro nemocného,“ vzkázala Andrea Pomeje exmanželce svého na smrt nemocného muže Jiřího Pomejeho, který bojuje se zhoubnou rakovinou hrtanu.

Michaela Kuklová, bývalá manželka Jiřího Pomejeho, se totiž nechala slyšet, že „jeho nemoc nijak neprožívá“ a že „Jiří trpěl extrémním kašlem po celou dobu, co s ním byla“. Její slova samozřejmě Andreu zamrzela, ale hlavně nesmí dát žádné špatné pocity najevo zejména tehdy, když je poblíž jejich dcerka Anička.  

Zřejmé to je i z námi pořízených snímků. Když totiž Andrea Pomeje v úterý ráno vedla Aničku do školky, její nenamalovaný obličej zdobil letmý úsměv. Z budovy školky ale vyšel jiný člověk. Jakmile je Andrea sama, nedokáže přestat myslet nejen na zdravotní stav svého muže, ale hlavně na budoucnost své rodiny, která je nyní na jejích bedrech.

Před několika dny nám totiž naznačila, že na tom její rodina není dobře ani po finanční stránce. Nutno říct, že v posledních měsících byl rodinný rozpočet závislý jenom na jejích výdělcích. A možná jí docházejí síly. Zatímco přes den se musí starat o dcerku, navštěvovat těžce nemocného muže v nemocnici, jako dýdžejka musí po nocích hrát po klubech.

Těšit ji mohou alespoň dobré zprávy z nemocnice. Podle posledních informací Pomeje již dýchá sám a příští týden by lékaři měli s Jiřím konzultovat další postup léčby.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:28 10. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  10
 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
Komentáře