Pokrývač je ukázkový slavoman! Andrea Pomeje s přítelem tapetují Instagram

Andrea s novým přítelem Petrem Plačkem | foto: instagram

U Andrey Pomeje (30) zřejmě platí staré přísloví sejde z očí, sejde z mysli. Po boku krachujícího, zato slavného Jiřího Pomejeho (53) se stala dýdžejkou a známou osobností. Když už bylo soužití s rozervaným producentem a hercem neúnosné, podala žádost o rozvod a šla o dům dál. Do jejího života vstoupil svalovec Petr Plaček, s nímž se čile fotí a fotkami pak tapetuje sociální sítě. V době manželství s Pomejem přitom nesdílela pomalu jedinou společnou fotku. Plaček je ale nyní všude. Zapomněla snad na Jirku tak rychle?

Sexy bruneta Andrea Pomeje jako by snad prožívala vrchol svého života. Je čerstvě zamilovaná do velmi urostlého klempíře Petra Plačka, jemuž bleskurychle načechrala rodinné hnízdo a nastěhovala si ho k sobě domů.

Páru to spolu očividně funguje, neboť Andrea o rozpuku romance vede pravidelnou fotodokumentaci, kterou pak sdílí na Instagramu. Její přítel jde dokonce několik kroků před ní a nový vztah si nemůže vynachválit. „My love, my world, my universe!“ pěje ódu na svou novou lásku Plaček.

Ačkoliv by si jeden mohl pomyslet, že Plaček, který si říká Pedritko, nemá se showbyznysem zkušenosti a na záři reflektorů není připravený, opak je pravdou. Andrein Schwarzenegger naopak jako by na červeném koberci, kam se dostal díky své dýdžejce, našel konečně smysl života. 

Andrea Pomeje s partnerem Petrem Plačkem.

Andrea Pomeje s partnerem Petrem Plačkem

Jistě není náhoda, že Petr Plaček se v minulosti pokoušel získat titul nejkrásnějšího muže roku. Kdekoliv se pár objeví, svalovec Plaček pózuje s širokým úsměvem, působí dokonce pevněji v kramflecích než Andrea, která by na slávu mohla být zvyklá.

O veškeré momenty štěstí se Andrea dělí se svými fanoušky, kteří páru drží palce a přejí jim lásku do konce života, a musí se nechat, že vypadají, že jsou v tom až po uši. A co Jiří Pomeje? Ten byl také láskou, která aspirovala na to, vydržet na věky věků?

Andrea Pomeje s partnerem Petrem Plačkem.

Andrea Pomeje s partnerem Petrem Plačkem

Samozřejmě že nikdo neviděl do vztahu Andrey a Jiřího víc než oni sami a je bez diskuze, že Andrea si se známým umělcem musela prožít své. Závislost na alkoholu zdaleka ne každý dokáže překonat a snad ještě víc než ten, kdo se se závislostí potýká, trpí jeho nejbližší. Rodina. V tomto ohledu to muselo být bezesporu náročné.

Na druhou stranu Andrea Pomeje si svého muže vybrala a věděla, do čeho jde. Nikdo jí nevěšel bulíky na nos a Pomejeho problémy s alkoholem byly veřejným tajemstvím. I přesto do toho Andrea šla a právě Jiří Pomeje z ní udělal tu, jíž je dnes. Slavnou dýdžejku. S Jirkou ale moc společných fotek nikdy nesdílela.

Před Jiřím byla obyčejnou holkou, dnes je z ní celebrita. Do světa slavných přivedla i nového přítele, který pozvání s nadšením přijal. Pár plní společenské rubriky, instagramové účty se jen prohýbají pod náporem společných fotek, zato po Jiřím jako by se slehla zem. Holt sejde z očí, sejde z mysli...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:32 24. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Super
  23
 • Haha
  20
 • Tvl
  17
 • Sladký
  13
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat