Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje se svým svalovcem na Instagramu | foto: koláž expres

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké oči, smyslné rty a tělo jako ze žurnálu. Teď když je dýdžejka v rozpuku zamilovanosti, sekne jí to ještě víc, a tak nezahálí a sází na Instagram jedno selfíčko za druhým. Do záběru si přizvala i svého svalnatého přítele.

Od té doby, co se Andrea Pomeje oprostila od partnerského vztahu s Jiřím Pomejem, znatelně pookřála a svůj Instagram začala plnit provokativními snímky, na nichž je bruneta až nebezpečně sexy. Není divu, že nový vztah na sebe nenechal dlouho čekat a brzy se v jejím životě objevil svalovec Petr Plaček, jehož bicáky by i Schwarzeneggera zabily jednou ranou.

Pár se pustil směle do randění a neuběhl ani půlrok a Plaček už se k Andree nastěhoval. Dvojice si užívá společné chvilky a minimálně na první pohled se zdá, že k sobě Andrea s Petrem pasují a sdílí podobné zájmy. Luxusní restaurace, výlety do přírody a romantické chvilky strávené před zrcadlem…

Právě před zrcadlem v koupelně vznikl jeden z posledních snímků, na kterém se dvojice nakrucuje. Plaček je svlečený do půli těla, aby světu odkryl své vyrýsované svaly, a drobná bruneta se k němu vine.

Andrea Pomeje je zamilovaná. Proč ale tak nevkusné snímky?

Andrea Pomeje je zamilovaná. Fotky u zrcadla jsou ale jak z 80. let.

Než ale dýdžejka vypustí nějaký snímek do světa, podrobí ho nejprve takovým úpravám, že pak připomíná spíš elfí královnu z Pána prstenů než člověka. Vyhlazená pleť, obří oči vyplněné tyrkysovou barvou s třpytkou uprostřed. Proč? Vždyť přirozené krásy má na rozdávání!

A pak ke společným fotkám s partnerem.

Je krásné být zamilovaný, ale demonstrovat sdílenou lásku intimními portréty, na nichž se blýská každý sval na těle, výstřih se dere ven a upnuté elasťáky zvýrazní přednosti nejen zadku, ale i předního mužství..., to je opravdu na hraně vkusu.

Poté, co Andreu společenský tisk podezíral, že fotografii upravila a Plačkovi tak vznikl nepřirozeně zaoblený zadek, se svalovec chvatně ozval a ve Stories dal na srozuměnou, že pozadí rozhodně upravené nemá, což demonstroval dalším snímkem.

Pedritko předvádí své pozadí na Instagramu.

Petr Plaček alias Pedritko předvádí (nejen) své pozadí na Instagramu.

Zdá se, že Petr Plaček se před zraky veřejnosti cítí jako ryba ve vodě a sláva, kterou nabyl s pohlednou a oblíbenou dýdžejkou, mu dělá jen dobře. Plaček webu Blesk.cz sice vzkazuje, aby „nepsal h*vna“, ale když přijde na focení během společenské akce, pozornosti po boku krásné Andrey se samozřejmě nevyhýbá.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:16 15. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  46
 • Haha
  28
 • Tvl
  15
 • Super
  9
 • Sladký
  6
 • Cože
  4
Komentáře