Konečně šťastná! Andree Pomeje zmizel ustaraný výraz a zase se směje

Z posmutnělé dýdžejky se stala usměvavá žena! | foto: instagram

Za poslední rok se dýdžejce Andree Pomeje (30) obrátil život vzhůru nohama. Starala se o nemocného manžela Jiřího, s nímž má dceru Aničku, pak se ale rozhodla udělat jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě. Z nefunkčního vztahu s bývalým dabérem se rozhodla vystoupit a zůstala tak na dceru sama. Našla si novou lásku a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, Andrea Pomeje zase září štěstím!

Snad málokdo by si nevšiml té změny, kterou Andrea Pomeje prodělala za poslední rok. Od té doby, co si našla nového přítele, se dýdžejce konečně rýsuje ve tváři úsměv.

Andrea vždy mívala Instagram plný svých fotek a ano, na většině z nich vypadala krásně... Zda byla dýdžejka šťastná, o tom už by se spekulovat dalo. Její muž Jiří Pomeje bojoval s rakovinou a ona mu stála po boku.

Nejdřív za ním jezdila do nemocnice, pak se o něj starala i doma. Už tehdy byla téměř na všechno sama. Starala se o dceru Aničku, Jiřího i o domácnost. To je na jednoho člověka až dost, a tak není divu, že musela něco změnit. Když už to nešlo dál, dýdžejka se s Jiřím Pomejem nakonec rozešla a začala od nuly.

Andrea Pomeje vypadá po dlouhé době šťastně.

Andrea Pomeje vypadá po dlouhé době šťastně.

Pak se v jejím životě objevil svalovec Petr Plaček a jeden do druhého se brzy zakoukali. Netrvalo to dlouho a pár spolu dokonce začal bydlet, což bylo po tak krátké době možná trochu riskantní. Zřejmě se to ale vyplatilo, protože Andrea vypadá opravdu spokojeně.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:51 29. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Trapas
  31
 • Tvl
  23
 • Haha
  14
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat