jít naiDNES.cz

Andrea Pomeje na výletě: Osedlala si oře, pak hupsla do vířivky s proseccem!

Andrea Pomeje měla o víkendu napilno. Nejdřív osedlala oře, pak vířivka a prosecco. | foto: instagram

Dříve byl její život samé pachtění. Péče o domácnost, dceru, do toho být oporou manželovi, který bojoval s rakovinou, a ještě na noc obrážet kluby po celé republice, kde Andrea Pomeje (30) dělala dýdžejku. Od té doby, co je se svalovcem Plačkem, je ale všechno jinak a pohledná bruneta zakouší v životě stále víc radosti. Naposledy si užívala farmářský život!

Co se v životě sexy dýdžejky objevil pokrývač Petr Plaček, vše se obrátilo vzhůru nohama. Namísto toho, aby se jen starala o dceru a po nocích hrála v klubech, jezdí o víkendu na výlety a zakouší slasti bytí.

Poslední idylický víkend to nebylo jinak a Andrea se svalnatým přítelem vyrazila na venkov. Dýdžejka ukázala, že není z cukru, a dokonce si osedlala oře! 

„Ve vlasech vítr, v puse bahno a nohy v ohni. Miluji to!“ popisuje bruneta jízdu na koni. Soudě podle fotky, Andrea na oři vyklusává, ne-li cválá! Jako by se v koňském sedle narodila.

Andrea Pomeje vyklusává!

Andrea Pomeje vyklusává!

Na večer, když se setmělo, si dýdžejka se svým milým užila romantický večer, během kterého vsadila na vířivku, saunu a bublinky (prosecca).

Andrea Pomeje měla o víkendu na plno. Nejdřív osedlala oře, pak vířivka a...

Andrea Pomeje měla o víkendu napilno. Nejdřív osedlala oře, pak vířivka a prosecco.

Ačkoliv to měl být večer snů, nakonec to podle Andreiných slov nebyla ideální volba. Že jste to vy, tak vám dám radu, zadarmo! Dvě hodiny ve vířivce + sauna + prosecco, to není dobrá kombinace!“ radí Andrea ostatním, aby neudělali stejnou chybu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:57 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Super
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
Komentáře