Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) jí vnesl novou radost do života, ale jeho partnerka je stále ještě vdaná za bývalého filmového producenta Jiřího Pomejeho (53). K těžké nemoci Jiřího se nikdy nevyjadřoval, až nyní na sociální síť napsal, co si myslí.

Petr Plaček je novým přítelem Andrey Pomeje, která se odešla od bývalého producenta, jenž během léčby rakoviny hrtanu nepůsobil zrovna jako zdárný pacient. Rozhodně se nechci srovnávat s Jirkou, kterému se vrátila rakovina. Ani nevíte, jak moc mě to mrzí a jak moc bych si přál, aby byl zdravý,“ napsal Plaček na Instagramu.

Pořád je to tatínek Aničky. Je to pro mě citlivé téma, protože rakovina už mi vzala dost blízkých. Proto mi přijde jako hyenismus dělat článek z rakoviny za každou cenu, hlavně ať je článek. Je to smutné,“ pokračuje Andrein přítel.

O Andree Pomeje (30) a jejím příteli se v poslední době hodně píše.Zároveň si myslím, že já za Jirkovu nemoc nemůžu, a nechápu lidi, kde se v nich bere ta nenávist jen proto, že jsem si našel Andy? Byla to nádherná holka, která se rozvádí, a já se do ní zamiloval,“ přiznává svalovec.

Nedávno média veřejnost informovala o tom, že se Jiřímu Pomejemu vrátila rakovina a napadla mu kosti. „Zdravotní stav Jirky a vztah mezi ním a Andy komentovat nebudu. Nevím vše tak jako ona a neví to nikdo, kdo ji soudí. Ví to jen Andy a Jirka,“ napsal nekompromisně Andrein partner.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:06 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  33
 • Super
  24
 • Tvl
  12
 • Sladký
  11
 • Haha
  8
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat