Pomeje poprvé vyvedla statného milence. Takhle šťastná dlouho nebyla!

Andrea je znovu šťastná. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Andrea Pomeje a její statný pokrývač střech Petr Plaček se přestali skrývat. Ve středu večer spolu dokonce vyrazili na první oficiální akci. Takhle šťastnou jsme Andreu měsíce neviděli!

V posledních měsících neměla Andrea Pomeje důvod k úsměvu. Její manželství s Jiřím Pomejem bylo v troskách, přesto zůstávala po boku zkrachovalého producenta, dokud zhoubný nádor hrtanu neporazil, a snažila se manželství už jenom kvůli dcerce Aničce dát znovu dohromady.

Když ale Pomeje i po návratu domů z nemocnice, kde mu počátkem roku lékaři voperovali takzvaného slavíka, dával přednost svým kumpánům z hospody a pravidelně se vracel domů opilý, došla jí trpělivost a ze společného bytu ho vyhodila.

Ačkoliv si myslela, že se znovu nezamiluje, dýdžejka Andrea je zase šťastná. Úsměv na rtech jí dokázal vyloudit právě svalnatý řemeslník Petr Plaček, s nímž se seznámila prostřednictvím sociálních sítí.

Přestože svůj vztah tajili, poté, co jsme o nich jako první informovali, přestali se skrývat.

Ve středu večer spolu poprvé vyrazili na premiéru filmu Predátor: Evoluce do pražského multikina na Floře. A Andrea s Petrem nejenže ze sebe nemohli spustit oči, ale už vůbec se nemohli přestat dotýkat.

Když se zrovna nevodili za ruce, statný pokrývač pokrýval svou tlapou Andrein luxusní zadeček.

Rande ale netrvalo dlouho.

„V kině jsem nebyla snad osm let, takže po celou dobu manželství s Jirkou. Pokud tedy nepočítám různé premiéry Kameňáků, na které jsem chodit musela. Rande už ale končí. Jedeme vyzvednout Aničku, která je na hlídání, tak docela spěcháme. Dneska jsme byli spolu poprvé takto na veřejnosti. Nečekali jsme, že tady bude tolik lidí,“ svěřila se nám Pomeje, kterou tento týden čeká ještě jedna oficiální akce.

V pátek se s Plačkem hodí do gala a vyrazí na pozvání Františka Janečka na obnovenou premiéru muzikálu Fantom opery.

„Moc se těšíme,“ dodala Andrea, zatímco na Plačkovi bylo vidět, že je ze zájmu fotoreportérů nesvůj.

Tak snad si rychle zvykne.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 11. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  88
 • Trapas
  40
 • Tvl
  29
 • Haha
  25
 • Cože
  24
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat