Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho manželka Andrea vrátí. Jak jsme jako první informovali, její srdce již několik týdnů tepe pro svalovce Petra Plačka. A milenci se rozhodně nehodlají skrývat. Ještě v pátek večer si totiž dali dostaveníčko!

Již není co tajit. Jenom několik hodin poté, co jsme exkluzivně rozkryli vztah stále ještě vdané Andrey Pomeje a pokrývače střech Petra Plačka, se svalovec objevil před domem, v němž Andrea bydlí. A z jeho chování bylo zřejmé, že tam není poprvé.

Suverénně totiž svým vozem najel na příjezdovou cestu ke garáži a naťukal kód k vratům. V domě se ale dlouho nezdržel. Přibližně za pět minut totiž jeho vůz znovu z garáží vyjel. Již v něm ale neseděl sám. Na místě spolujezdce s ním byla právě Andrea Pomeje, která nám již včera vztah s Plačkem přiznala. Jediné, čeho se obávala, byla reakce otce její dcerky Aničky, který ji podle jejích slov po celou dobu, co jsou od sebe, uzurpuje a pravidelně se nechával ubezpečovat, že za něj stále nemá náhradu.

A právě Jiří Pomeje může být důvodem, proč se milenci v domě nezdrželi a kvapem chvátali pryč. Ačkoliv zkrachovalý producent zněl v telefonu odevzdaně, Andrea nejspíš nechce riskovat, že se i dneska večer bude snažit dobývat do jejího bytu.

Otázkou je, kam milenci jeli. Jelikož má Andrea dcerku u rodičů na Lounsku a Petrovi nejspíš zavřeli posilovnu, dá se předpokládat, že vyrazili na romantickou večeři. Je také dost možné, že se domluvili, že bude lepší, když dnešní noc nestráví v bytě, kam se Jiří Pomeje s pravidelnou přesností v podnapilém stavu vydává, a odjeli k Petrovi do Poděbrad.

Sama Andrea nám totiž přiznala, že Jirka z její nové známosti dvakrát nadšený nebyl. A radost nebude mít ani z námi pořízených snímků. Andrea už, Jirko, prostě nasedá do auta k jinému chlapovi.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:51 16. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  157
 • Super
  56
 • Haha
  50
 • Tvl
  49
 • Cože
  31
 • Sladký
  15
Komentáře