jít naiDNES.cz

Operace mě nemine! Andrea Pomeje musí vydělávat, ale teď ji čekají nepříjemnosti

Andrea Pomeje musí pod kudlu. | foto: Profimedia.cz

Vdova po Jiřím Pomejem, Andrea Pomeje nemá moc hezké vyhlídky na další měsíce. Expresu přiznala, že ji čeká neodkladná operace. Tu ale kvůli své pracovní vytíženosti musí odložit.

Po smrti Jiřího Pomejeho zůstala Andrea Pomeje sama nejen na výchovu jejich dcerky Aničky, ale i na dluhy, které oblíbený bohém za dobu společného života nasekal.

I proto se krásná dýdžejka musí ohánět a kývne doslova na každou pracovní příležitost, za které je ráda. A právě na jedné podobné noční akci si přivodila úraz, kvůli němuž nyní bude muset na operaci.

„Hrála jsem na festivalu. Jako utržená jsem lítala po stagi, kvůli čemuž jsem blbě šlápla a bylo to. Jsem pako, ale teď s tím nic nenadělám,“ říká Andrea, která si od lékařů nevyslechla moc povzbudivou zprávu.

„Vytáhli mi vodu z kolene a musím být o berlích v klidu. Jelikož nemám vaz a koleno je tak úplně volné, tak mě operace nemine. Bohužel nevím kdy, protože mám do prosince nasmlouvanou práci,“ přiznala se nám Pomeje, která si jako matka samoživitelka s dluhy po Pomejem na krku nemůže dovolit zvolnit své pracovní tempo.

Fotogalerie

Komentáře