Svalnatý pokrývač Andrey Pomeje: Nemohla si vybrat větší opak Jiřího!

Nový přítel Andrey Pomeje je pravým opakem Jiřího Pomejeho. | foto: koláž expres

Andree Pomeje (30) se rýsuje nová životní etapa. Nejdřív se rozešla s otcem své dcery Jiřím Pomejem (53), teď chce žádat o rozvod. Přiznala také nový vztah s velmi urostlým Petrem Plačkem (37), jenž se živí jako pokrývač a jeho nejmilovanějším koníčkem je budování svalové hmoty, kterou by mu záviděl Stallone se Schwarzeneggerem dohromady! Andrea navíc není první známou kráskou, která skončila v jeho pevném objetí!

Andrea Pomeje zažádala o rozvod s Jiřím, a pokud se nad vztahem snažila udělat definitivní tlustou čáru a ještě se znovu ujistit, že je to minulost, nemohla to udělat důrazněji než výběrem nového přítele, svalovce Petra Plačka, který je na první pohled opakem Jiřího Pomejeho.

Nová láska Andrey totiž působí dojmem muže, s nímž by se nejedna žena ráda ocitla na opuštěném ostrově a s klidem mu v tu chvíli důvěřovala, že dokáže postavit dům, ručně vyrobenou harpunou ulovit rybu, kterou následně opeče na ohni, jejž zažehne jiskrou z plážových kamínků, a ještě ji ochrání před útokem pirátů.

Jako jeden z finalistů Muže roku 2017 se statný řemeslník netají tím, že péče o tělo je pro něj nadmíru důležitá. Kromě tvrdé dřiny v posilovně růst svalů podporuje také doplňky. 

Petr Plaček má svaly tak vyrýsované, že medici by na něm mohli studovat...

Petr Plaček o své tělo vydatně pečuje.

Nechci, aby to vyznělo samolibě, ale nejlepší motivací pro mě je, když sám na sobě vidím pokroky. Čím více se moje tělo mění, tím lepší a lepší bych chtěl být nebo to v určité fázi alespoň dlouhodobě udržet,“ nechal se slyšet nový přítel Andrey Pomeje.

Loni už Petr Plaček randil se soutěžící z reality show Robinsonův ostrov Nikou Doné (30), která se živila jako vizážistka v pornoprůmyslu. Ačkoliv své práce kvůli vztahu s Petrem zanechala, stejně to jeho trvání příliš neprodloužilo a pár se po pár měsících rozešel. Pro Niku údajně nebylo jednoduché rozchod překlenout.

Zatím pochopitelně není jasné, jak dlouho spolu nový pár vydrží a zda se nejedná jen o krátkodobou epizodu. Co ale jisté je, že se ti dva momentálně vznáší na vlnách zamilovanosti a nemůžou se jeden od druhého odtrhnout.

Vzhledem k Petrově konstituci by se Andrea Pomeje nemusela obávat ani očekávaného zásahu žárlivého Jiřího, který v minulosti několikrát vyhrožoval, že jakmile si jeho žena najde nového chlapa, budou mít média o čem psát.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:45 15. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Haha
  17
 • Tvl
  17
 • Super
  13
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
Komentáře