Bojí se pomsty! Andrea Pomeje tvrdí, že Jirka milence nerozdýchá

Jak jsme první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Pět měsíců po rozchodu s otcem své dcerky Aničky Jiřím se zamilovala do svalnatého pokrývače střech Petra Plačka. Místo užívání si lásky má ale jiné starosti. Děsí se, jak zareaguje Pomeje!

Mělo by to pro ni být nejkrásnější období. Je čerstvě zamilovaná a chtěli by spolu být pořád. Místo toho sedí doma a klepe se strachy. Andrea Pomeje se bojí, jak její stále ještě manžel Jiří zareaguje na to, že již není sama.

„Klepu se, co bude Jiřina dělat, až to vyjde. Bude šílený,“ říká Andrea, která je s živým Hulkem teprve několik týdnů. Už nyní je ale jejich vztah velmi intenzivní. Zatímco o Aničku se starají její rodiče, Andrea a Petr jsou spolu každou volnou chvíli.

Petr by ale měl být na pozoru. Pomeje je totiž chronický žárlivec a dá se předpokládat, že své expartnerce ztropí hysterickou scénu. Zatímco Andrea již dávno za jejich manželstvím udělala tlustou čáru a nyní chce dát i žádost o rozvod, Pomeje stále nosí snubní prstýnek a pravidelně se nechává ubezpečovat, že Andrea nikoho nemá.

Je tak jenom otázkou času, kdy si článek Expresu přečte a nejspíš posilněn alkoholem vyrazí ke dveřím bytu své exmanželky, do něhož se bude pokoušet dobývat. Nebylo by to totiž poprvé, co se něco takového stalo. Tak snad bude mít štěstí a na druhé straně nebude stát Petr Plaček.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:34 15. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Super
  18
 • Tvl
  17
 • Haha
  14
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat